امروز    دوشنبه , 30/بهمن/1396   Monday , 19/February/2018  - 

کشور ما نیازمند یک تغییرات متناسب با انقلاب اسلامی است

Share/Save/Bookmark

سفیر سابق ایران در ایتالیا گفت: کشور ما نیازمند یک تغییرات متناسب با انقلاب اسلامی است و حجت الاسلام رئیسی آمده که این تغییرات را ایجاد کند.

به گزارش ملکشاهی خبر، همایش بزرگ حامیان سید ابراهیم رئیسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با حضور سفیر سابق ایران در ایتالیا و عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای، در مسجد جامع ملکشاهی برگزار شد.

"ابوالفضل ظهره وند"؛ سفیر سابق ایران در ایتالیا در این همایش گفت: حجت الاسلام رئیسی با هدف ایجاد تغییر پا به عرصه گذاشته است، وضعیت موجود به هیچ عنوان در تراز ملت ایران و مردم معتقد به انقلاب اسلامی نیست.

وی اظهار کرد: تراز دوالت سلامی می بایست بتواند انتظارات و مطالبات امت اسلامی و در راس آن مردم ایران را برآورده کند. در راس آن اقامه عدل است.

ظهره وند افزود: دولت اسلامی با چنین رویکردی و در راستای حاکمیت بخشیدن به محرومان حرکت کند نه دولتی که مسیر اشرافی گری را طی می کند، نه مسیری که با امام امت زاویه دارد.

سفیر سابق ایران در ایتالیا گفت: شما شاهد هستید در طی این چهار سال آنچه که مقام معظم رهبری فرمودند؛ شما می بینید همان روز یا روز بعد رئیس جمهور دولت اسلامی موضع صد در صد مغایر را می گیرد و مسیری را طی می کند که بر خلاف منویات مقام معظم رهبری است. که ما بارزترین آن را در موضوع برجام دیدیم. ایشان 9 بند را تاکید کردند که در مذاکره با کشورهای غربی بند به بند آن را رعایت کنید تا حقوق مردم بدست بیاورید.

عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای تصریح کرد: توافقی صورت می گیرد که حضرت آقا آن را خسارت محض نامیدند و این ناظر به زاویه داشتن دولت و این رئیس جمهور با رویکردهای اصیل انقلاب است، وقتی زاوبه به وجود می آید نتیجه آن خسارت می شود و این خسارت را ملت ایران باید بپردازد. این سید جلیل القدر آمده است که انشاءالله با رای تعیین کننده مردم این تغییر را ایجاد کند،

وی اذعان کرد: قرار نبود که ما اشرافی گری را در ساختار خود داشته باشیم، ملت ایران رژیم منحوس شاه را سرنگون کرد که خودش حاکم باشد، شاهچه هایی پیدا شده اند و ثروت های میلیاردی را جمع کرده اند، اینها برای خدمتگذاری نیامده اند بلکه آمده اند سیستم جدیدی را جایگزین انقلاب اسلامی کنند و به همین دلیل است که جریان محافظه کاری در اینها بسیار تقویت شده است.

کشورهایی مثل عراق و افغانستان که به آمریکا اعتماد کرده اند چگونه اند و کره شمالی که در مقابل آمریکا ایستاد چگونه است.

ما که چشممان با قرآن و اسلام ناب محمدی است آمده اند که تحت پوشش سند 2030، آموزش جنسی و آموزش سکولار را جایگزین کنند.

مسیر، مسیر تصویرسازی انقلاب است، انقلابی که امروز تمام مستضعفین عالم، نه درجهان اسلام حتی در ونزوئلا، عشق و امیدشان به ملت ایران است.

ظهره وند ادامه داد: در قلب انرژی اتمی بتون ریختند، حضرت آقا فرمودند که قرار نیست ما بتون بریزیم قرار بود که اگر ما یک قدرم به سوی آنها برمی داریم آنها هم یک قدم به سمت ما بیایند، قرار بود شما تحریم ها را بردارید بعد می گویید که ما برای تحریم نرفتیم.

همین الان کنگره آمریکا یک بسته تحریم به نام s722 آماده کرده است که بعد از انتخابات، اگر دولت تدبیر و امید سرکار آمد این تحریم را اجرا می کنند.

هر وقت ما ضعف نشان داده ایم، آنها دو گام جلو آمده اند، ما هم باید مثل خودشان رفتار کنیم.

سفیر سابق ایران در ایتا لیا گفت: دولت سرچشمه را درست کند، فساد درست می شود. براساس آخرین آمار، ایران از نظر نفت و گاز اول است، چرا این کشور باید فقیر باشد چون که دولتی دلسوز ندارد، وظیفه ابنها این است که مثل آقا علی بن ابیطالب(ع) اگر شکم شان گرسنه است سنگ به شکم ببندند و غذا را به مردم برسانند.

وی یادآور شد: ریا کاری تا چه اندازه، چطور یارانه ها را می گفتید صدقه است، چند روز پیش به مردم پیام دادید که یارانه ها وصل است، یارانه یعنی امکانات را بین مردم توزیع کنید، دولت باید دستش به ریش مردم دراز کند نه اینکه شب پرداخت یارانه بگویند شب عزای دولت است.

عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای در پایان گفت: کشور ما نیازمند یک تغییرات متناسب با انقلاب اسلامی است و حجت الاسلام رئیسی آمده که این تغییرات را ایجاد کند.

انتهای پیام/س

 

افزودن نظر


آخرین اخبار