امروز    دوشنبه , 28/اسفند/1396   Monday , 19/March/2018  - 

35 شعبه اخذ رای در شهرستان ملکشاهی مستقر می شود

Share/Save/Bookmark

 

35 شعبه ثابت وسیار اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم ملکشاهی در انتخابات 29 اردیبهشت در نظر گرفته شده که از این تعداد، 16 شعبه ثابت شهری، 15 شعبه ثابت روستایی و 4 شعبه سیار عشایری می باشد.

 

"اسدقاسمی" فرماندار ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر گفت: 35 شعبه ثابت وسیار اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم در انتخابات 29 اردیبهشت در نظر گرفته شده که از این تعداد، 24 شعبه در بخش مرکزی و 11 شعبه در بخش گچی مستقر خواهد شد.

وی اظهار کرد: از این تعداد صندوق اخذ رای، 16 شعبه ثابت شهری، 15 شعبه ثابت روستایی و 4 شعبه سیار عشایری می باشد.

قاسمی افزود: حدود 800 نفر نیز در قالب عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، امنیت، پشتیبانی و تدارکات در برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت در این شهرستان همکاری و مشارکت دارند.

فرماندار ملکشاهی گفت: نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای به منظور نظارت بر روند اجرای انتخابات در شعبه مربوطه حضور دارند، مقدمات و تمهیدات لازم برای اجرای انتخابات سالم در شهرستان ملکشاهی فراهم گردیده و ما با رعایت چهارمولفه؛ سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت ، انشاءالله در 29 اردیبهشت شاهد انتخاباتی سالم، پرشور و بانشاط با مشارکت آگاهانه مردم باشیم.

وی اذعان کرد: آنچه که ما دنبال می کنیم امنیت، سلامت انتخابات، مشارکت مردم و رقابت سالم است که از طریق حفظ بی طرفی، صیانت از آراء مردم، قاطعیت در تصمیم گیری و بویژه قانونمداری و اخلاق مداری محقق خواهدشد.

فرماندار ملکشاهی به حضور حداکثری مردم ملکشاهی در انتخابات اشاره کرد وافزود: مردم عزیز و سلحشور شهرستان ملکشاهی در این انتخابات هم در پای صندوقهای رای حضور پیدا خواهند کرد و بار دیگر در پشتیبانی از نظام و آرمانهای بلند آن حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

تعداد کل داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان ملکشاهی 143 نفر که از این تعداد 137 نفر مرد و 6 نفر زن می باشد.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا روز جمعه 29 ارديبهشت برگزار مي شود.

انتهای پیام/

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید