امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

قطار افتتاح های صوری دولت این بار در ایستگاه ملکشاهی

Share/Save/Bookmark

افتتاح واحد تولیدی شن و ماسه در شهرستان ملکشاهی امروز به دست استاندار صورت می گیرد، این در حالی است که که شروع کار آن به طول عمر دولت یازدهم قد نمی دهد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، به نقل از ایلام رصد، افتتاح گسترده پروژه های عمرانی نیمه کاره در ماه های پایانی عمر دولت ها و تبعات آن در کاهش ایمنی و زیان دهی مالی آن، اتفاق آشنا و غیر قابل انکار فعالیت های پایانی دولت هاست؛ اقدامی که هدفش یا گرفتن دوباره رای از مردم است یا ثبت افتخار افتتاح پروژه به نام خود.

افتتاح پروژه های بسیار در حوزه های مختلف که معمولا در آخرین سال عمر ۴ ساله یا هشت ساله دولت ها و به عنوان دستاوردهای دولت رونمایی می شوند.

در پی افتتاح های زنجیر وار دولت در پروژه های نیمه کاره، امروز نوبت به افتتاح واحد تولیدی شن و ماسه در شهرستان ملکشاهی به دست استاندار رسید، این در حالی است که در جایی که قرار است این واحد تولیدی راه اندازی شود به گفته خود مسئول واحد تولیدی سنگ شکن هنوز آبرسانی برای سنگ شکن جهت تولید ماسه شسته انجام نشده است و به اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان نیازمند است!

که شروع کار آن به طول عمر دولت یازدهم قد نمی دهد اما مسئولین استانی و استاندار امروز برای افتتاح صوری این واحد روانه ملکشاهی می شوند.

در طی تماس با مسئولین این واحد تولیدی، اذعان داشتند که در صورتی که قسمت آبرسانی این واحد تولیدی در مناقصه برنده شود، مزاحل آبرسانی آن پس از مدتی آغاز می شود، اما هنوز مناقصه برگزار نشده است و ممکن است در سریعترین زمان‌ممکن بیش از یک ماه نیز طول بکشد.

حال سخن اینجا است که با این شرایط و در این روزها، این افتتاح چه معنایی می تواند داشته باشد؟!

انتهای پیام/

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید