امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

مدیریت جهادی زمانی شکل می گیرد که انتخاب ما انقلابی باشد

Share/Save/Bookmark

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان ایلام گفت: تفکر جهادی باید در قوه مجریه شکل بگیرد و مدیریت جهادی زمانی شکل می گیرد که انتخاب ما انقلابی باشد.

به گزارش ملکشاهی خبر، همایش انسجام مردمی در راستای تولید و اشتغال در شهرستان ملکشاهی برگزارشد.

"حجت الاسلام عباسی"؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمومنین(ع) در این مراسم گفت: یکی از برنامه های سپاه کارهای عمرانی و خدمات رسانی در مناطق محروم است.

وی اظهار کرد: در فضای سیاسی و انتخابات بعضی می آیند انقلاب و امام را زیر سئوال می برند. منافقین در سال 67 پس از قطعنامه به کشور ما حمله کردند و عده ای از منافقین که در زندان بودند با تصور اینکه منافقین پیروز شوند و آنها از زندان آزاد شوند، خوشحالی می کرند، بعد از گذشت 28 سال از آن قضیه، امروز عده ای به بهانه انتخابات امام (ره) را زیر سئوال می برند.

عباسی افزود: تظهیر منافقین جزء شعارهای اینها شده است و عده ای در کشور پیدا می شوند که از منافقین دفاع می کنند، برای رسیدن به قدرت ائمه علیه السلام را به تمسخر می گیرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان ایلام گفت: توهین به امام معصوم جرم است، در کشوری که اکثریت آن شیعه و محب اهل بیت هستند و افتخارش پرچم اهل بیت است، مقدسات باید حفظ شوند.

وی تصریح کرد: از آنهایی که اهل فکر و کنجکاوی هستند باید سئوال شود که چرا زن وبچه ای که به زیارت سامرا می روند بایستی کشته شوند.

عباسی اذعان کرد:  کسانی که از سال 76 به بعد همه مقدسات و خدا و پیغمبر را زیر سئوال بردند، انتظاری غیر از این نیست که از منافقین حمایت کنند، انقلاب را زیر سئوال برده و مدعی دفاع از ولایت فقیه هستند و به دنبال اصلاح قانون اساسی می باشند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان ایلام یادآور شد: عده ای یاد گرفته اند که اگر در انتخابات پیروز شوند می گویند دموکراسی است و اگر کاندیدای آنان رای نیاورد می ریزند خیابان ، همچنان که در سال 88 فتنه ایجاد کردند.

وی ادامه داد: مملکت ؛ قانون، رهبر، صاحب و سازوکار دارد، وحدت حول محور شاخصه های انقلاب یکی از آرمانها است.

تنها کشوری که امروز امن است، جمهوری اسلامی ایران است، از نظر نظامی، اطلاعاتی و امنیتی هیچگونه مشکلی در کشور وجود ندارد.

عباسی با تاکید بر لزوم شکل گیری تفکر جهادی در قوه مجریه گفت: تفکر شهید شهریاری باعث شد که غنی سازی 20 درصد شکل بگیرد و تفکر جهادی باید در قوه مجریه شکل بگیرد و زمانی مدیریت جهادی شکل می گیرد که انتخاب ما انقلابی باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان ایلام گفت: رای مردم در کشور تعیین کننده است و بایستی به کسی رای بدهیم که شعار و عملش رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری باشد.

وی تاکید کرد: زمانی مشکل حل خواهد شد که فکر جهادی و انقلابی در قوه مجریه و تک تک وزارتخانه ها حاکم باشد.

عباسی در پایان گفت: با اشاره به قضیه برجام گفت: آمریکایی ها درغگو، مکار و اهل نیرنگ هستند و به هیچ وجه قابل اعتماد نخواهند بود.

 

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید