امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

اجرای هفت پروژه عمرانی در شهر ارکواز در سال جاری

Share/Save/Bookmark

شهردار ارکواز ملکشاهی از اجرای هفت پروژه عمرانی در این شهر در سال جاری خبر داد.

 

 

"جلیل هواسی تک"؛ شهردار ارکوازملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: در طول سال جاری هفت پروژه عمرانی در سطح شهر ارکواز اجرا گردیده است.

وی با اشاره به پروژه بهسازی معابر شهر ارکواز گفت: این پروژه دارای اعتباری بالغ بر 10 میایارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی-استانی و داخلی شهرداری می باشد که تاکنون نسبت به اجرای آسفالت خیابانهای فرهنگ، حافظ، فردوسی، شهید تخش، بلوار شهید صیاد شیرازی و امیر کبیر اقدام گردیده است.

شهردار ارکواز افزود: پروژه ایستگاه آتش نشانی دارای اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی –استانی و بند (و) تبصره 6 قانون بودجه سال 95 و داخلی شهرداری می باشد، این پروژه با استراکچر بتنی، دیوار سازی، نماکاری و... با پیشرفت فیزیکی 97% در حال انجام می باشد.

هواسی تک به پروژه المان شهدای گمنام اشاره کرد و گفت: نظر به پذیرش میزبانی پیکر مطهر شهدای گمنام توسط شهروندان ولایتمدار شهر ارکواز در سنوات گذشته، شهرداری ارکواز اقدام به اجرای المان یادمان شهداء با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی-استانی اقدام نموده است.

وی تصریح کرد: پروژه جدولگذاری سطح شهر در جهت ساماندهی و هدایت آبهای سطحی با اعتباری بالغ بر 860 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی – استانی اجرا گردیده است.

هواسی تک درخصوص پروژه سیل بند گفت: پروژه سیلبند محله خوشنام و بلوار ولیعصر (عج)در جهت هدایت سیلاب و روان آب های سطح شهر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال از محل اعتبارات عمرانی –استانی و داخلی شهرداری در محله خوشنام و بلوار ولیعصر (عج) اقدام گردیده است.

شهردار ارکواز اذعان کرد: پروژه ترمیم و بهسازی پل محله ورکبود دارای اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال از محل اعتبارات بحران و داخلی شهرداری می باشد که شهرداری از طریق پیمانکار مربوطه نسبت به ترمیم پل مذکور و دستک شمالی اقدام لازم بعمل آورده است.

وی در پایان گفت: پروژه فنداسیون پیش ساخته تیر چراغ برق معابر با اعتباری بالغ بر 260 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی –استانی می باشد که پیمانکار مربوطه تاکنون نسبت به اجرای 75 درصد فنداسیون پیش ساخته اقدام نموده است.

انتهای پیام/س

افزودن نظر