امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

جشن فجر و همایش متنفذین و مصلحان ملکشاهی+تصاویر

Share/Save/Bookmark

به مناسبت دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن، مراسم جشن فجر و همایش متنفذین و مصلحان توسط سپاه ناحیه ملکشاهی برگزار شد.

به گزارش ملکشاهی خبر، به مناسبت دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی(ره) به میهن، مراسم جشن فجر و همایش متنفذین و مصلحان توسط سپاه ناحیه ملکشاهی برگزار شد.

این مراسم با حضور مسئولین شهرستان، بسیجیان، ریش سفیدان، متنفدین، مصلحان و فعالان فرهنگی شهرستان ملکشاهی در منطقه چمز برگزار گردید.

نشست مجمع بسیج، همایش بومی محلی، آواها ونماهای محلی، همایش هم اندیشی ریش سفیدان و مصلحان شهرستان ملکشاهی در خصوص اصلاح آسیب ها ناهنجاریها و آسان سازی سنت حسنه ازدواج و تجلیل از مدیرکل صداوسیمای ایلام از برنامه های این مراسم جشن بود.

"سیدعبدالله امینی"؛ امام جمعه ملکشاهی در این مراسم گفت: علت قیام امام حسین(ع) یک چیز بود و آن حضرت فرمود که من حقارت و ذلت را نمی پذیرم.

وی اظهار کرد: در زمان طاغوت نیز محمدرضا شاه به دنبال تحقیر ملت بود.

امینی افزود: در صحنه بین المللی مردم ما تحقیر شده بوند و حضرت امام خمینی(ره) فرمود؛ من ذلت نمی پذیرم و در انقلاب اسلامی همه ملت فریاد لبیک یا خمینی سر زدند.

امام جمعه ملکشاهی گفت: همه مردم دور حضرت امام جمع شدند و ولایت تنها نشد، خدای عالم، ولایت فقیه را به برکت خون شهدا در کشور ما نهادینه کرد و امروز ایران ما عزتمند و با شکوه است.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان تصریح کرد: دهه فجر دهه عزت، دهه انقلابی بودن و دهه مرگ بر آمریکا است.

"اسد قاسمی" فرماندار ملکشاهی در این مراسم گفت:امروز باید از حضرت امام (ره) یاد کنیم، هشت سال جنگ تحمیلی ملت ایران را در سایه رهبری امام و مقام معظم رهبری در مقابل ظلم و استکبار جهانی کرد.

وی اظهار کرد: مقام معظم رهبری پرچم دار راستین انقلاب اسلامی است.

قاسمی افزود: منطقه عملیاتی ترشابه میعادگاه شهیدان بزرگی است که به ما هویت بخشیدند.

فرماندار ملکشاهی گفت: شهرستان ملکشاهی در آخرین نقطه حاشیه توسعه قرار گرفته است و امیدواریم با کمک بنیاد مستضعفان توسعه شهرستان صورت پذیرد.

وی تصریح کرد: قدم گذاشتن در مسیر توسعه نیازمند امنیت است و شهرستان ملکشاهی از امن ترین مناطق و منبع تولید امنیت است.

افزودن نظر


آخرین اخبار