امروز    شنبه , 25/آذر/1396   Saturday , 16/December/2017  - 

لزوم آشنایی جوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی

Share/Save/Bookmark

عضو شورای شهر دلگشا گفت: مراسمات دهه فجر، فرصت مناسبی برای آشنایی جوانان با دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی است.

"اکرام حاجی بیگی" عضو شورای شهر دلگشا در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: یکی از ارکان اصلی هر انقلابی مردم آن هستند و مردم ما نقش تاثیرگذاری در پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 داشتند.

وی اظهار کرد: در زمان انقلاب اسلامی ایران حضور یکپارچه مردم در صحنه از عوامل موفقیت انقلاب بود، چون اقداماتی که در آن زمان رژیم پهلوی و شاه خائن بر علیه اسلام انجام می داد باعث شد که امام خمینی بر علیه این رژیم خائن به پا خیزد که مردم نیز همگام با امام خمینی (ره) مخالفت خود را علیه رژیم پهلوی اعلام کردند و پس از مبارزه فراوان با این رژیم توانستند این رژیم را برکنار وساقط کنند

اگر ملتی باتوکل به خدا و تکیه بر قدرت لایزال الهی بخواهد بر علیه طاغوت قیام کند ودر این راه باعزم پولادین قدم بردارد، عنایت خدا شامل حال او خواهد شد.

می طلبد که تمام جشن ها و مراسمات دهه فجر با حضور حداکثری مردم برگزار شود، اینگونه مراسمات در این ایام یک فرصت مناسبی است که جوانان را با دستاوردهای شکوهمند انقلاب اسلامی آشنا کرد.

از مردم انقلابی شهرستان ملکشاهی خواست که در مراسمات دهه فجر امسال حضوری فعال داشته تا یک بار دیگه به دشمنان جمهوری اسلامی ایران بفهمانیم که مردم همچنان پای بند به آرمان های انقلاب اسلامی و مطیع امر ولایت فقیه هستند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید