امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

دشمن ولایت فقیه و حجاب را نشانه گرفته است

Share/Save/Bookmark

امام جمعه ملکشاهی گفت: امروز دشمن دو عنصر مقدس ولایت فقیه و حجاب زنان را نشانه گرفته است.

به گزارش ملکشاهی خبر، "سیدعبدالله امینی"؛ امام جمعه ملکشاهی در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به واقعه کشف حجاب توسط خاندان خبیث پهلوی و به ویژه رضاخان گفت : رضاخان با الگو پذیری از جوامع غربی به دنبال حذف اسلام از مملکت اسلامی بود و برای این کار به سراغ اساسی ترین حکم الهی یعنی حجاب رفت، چرا که با حذف حجاب زمینه فساد و ابتذال در جامعه رواج پیدا می کرد و کم کم اسلام حذف می شد. کما اینکه دشمنان اسلام همین پروژه را در اندلس که همه مردم آنجا مسلمان بودند پیاده کردند یعنی با ترویج بی بند و باری و ابتذال در بین جوانان اندلسی کاری کردند که اسلام از آنجا حذف شود.

وی اظهار کرد: طاغوت در کشور ما نیز همین پروژه را به بهانه اینکه حجاب مانع از حضور زنان در جامعه می شود و حجاب مانع از تمدن است پیاده کرد، لذا بعد از جریان کشف حجاب مشروبات الکلی و فسادخانه های زیادی در کشور به راه افتاده بود تا آنجا که دسترسی به مشروبات الکلی و زنان هرزه و بی بند و بار آسانتر از دسترسی به یک قرص نان یا یک لیوان آب بود.

امینی افزود: این پروژه تقدس زدایی از مقدسات الهی ادامه داشت تا اینکه به برکت انقلاب اسلامی و خون شهیدان،  زنان ما هویت خود را دوباره بازیافتند و نقشه دشمنان انقلاب نقش بر آب شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان با اشاره به توطئه دشمنان انقلاب در ترویج بی بند و باری و ابتذال گفت : امروز نیز دشمنان اسلام و در راس آنها استکبار و صهیونیست جهانی به دنبال ترویج فساد در بین جوانان و مردم از طریق کم رنگ کردن حجاب و تقدس زدایی از مقدسات الهی هستند و متاسفانه بعضی از مسئولین ما خواسته یا ناخواسته به این پروژه دشمن کمک می کنند لذا بعضا دیده می شود که عده ای به بهانه ایجاد نشاط در جامعه به دنبال ترویج کنسرت های مبتذل هستند.

امام جمعه ملکشاهی گفت: متاسفانه این افراد مانند رضاخان فکر می کنند راه پیشرفت کشور و نشاط جامعه، ترویج ابتذال است که این تفکر خلاف صریح موازین شرعی و آرمان های انقلاب است و باید با این تفکر مبارزه کرد.

خطیب نماز جمعه شهرستان ملکشاهی سپس با اشاره به قیام خونین مردم قم در 19 دی ماه سال 56 گفت : رژیم منحوس پهلوی به دستور شاه مخلوع طی یک مطلبی که در روزنامه اطلاعات به چاپ رسيد، به مرحوم امام (ره) توهین کرده بود و عجیب اینجاست که در کنار توهین به امام ره، مقدسات الهی و به طور ویژه حجاب را زیر سوال برده بود و این نشان می دهد که دشمن می داند تضعیف جایگاه ولایت فقیه و حذف حجاب و ترویج ابتذال در جامعه باعث کم رنگ شدن دین می شود لذا در آن زمان بطور صريح، بي حجابي فضليت و حجاب، کهنه پرستي و ارتجاع معرفي شده بود و به ساحت مقدس امام خمینی، اهانت کرده بودند و این باعث شد که مردم قم به حمایت از امام (ره) و مقدسات الهی مانند حجاب به خیابان ها بیایند که در این روز بسیاری از مردم و طلاب و روحانیون در دفاع از ولی فقیه شان و رهبرشان شهید شدند در واقع پیام قیام خونین مردم شریف قم حمایت از آرمان های اسلام و حمایت از ولی فقیه است.

وی تصریح کرد: امروز نیز دشمن همین دو عنصر مقدس یعنی ولایت فقیه و حجاب زنان را نشانه گرفته است اما دشمنان باید بدانند خط قرمز ملت ولی فقیه و ارزشهای اسلامی مانند حجاب است و مردم در حمایت از ولی فقیه زمان خود از جانشان هم دریغ نخواهند کرد.

امینی اذعان کرد: دشمن می خواهد قیام 9 دی و 19 دی کم رنگ شود یا به فراموشی سپرده شود چرا که هر دو مناسبت ارتباط نزدیک با حمایت از ولی فقیه و از بین بردن فتنه و انحراف دارد در واقع این دو مناسبت سیلی محکمی بر چهره طاغوت و فتنه گران است.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار