امروز    پنجشنبه , 28/دي/1396   Thursday , 18/January/2018  - 

اقتصاد مقاومتی باید در جهت سعادت باشد

Share/Save/Bookmark

امام جمعه ملکشاهی گفت: اقتصاد مقاومتی باید در جهت سعادت باشد تا به هدف اصلی برسیم.

به گزارش ملکشاهی خبر، "سیدعبدالله امینی" امام جمعه ملکشاهی در جلسه شورای هماهنگی و هم افزایی اقشار بسیج گفت: اگر اراده ما جدی باشد و به دور از هوای نفس در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی و فرهنگی و سیاسی قطعا موفق خواهیم بود.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب افزود: اقتصاد مقاومتی در همه کشور ها در حال انجام است یا انجام شده است، حتی چین و آمریکا هم اقتصاد مقاومتی دارد اما واقعیت این است که آن ها اقتصاد مقاومتی را عملی کردند ولی ما فقط شعار مان اقتصاد مقاومتی است. بنابراین باید به گفته مقام معظم رهبری اقدام و عمل را نیز باید با این شعار همراه کنیم.

امینی اظهار کرد: آمریکا اقتصاد مقاومتی را هدف می بیند اما ما اقتصاد مقاومتی را وسیله می بینیم.

امام جمعه ملکشاهی گفت: کسانی که به اقتصاد مقاومتی عمل می کنند باید در حوزه مذهب و فرهنگ هم فعال باشند و گر نه فرقی با آمریکا ندارند.

وی تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی باید در جهت سعادت باشد تا به هدف اصلی برسیم.

امینی اذعان کرد: در بعضی از شهرهای کشور شاهد اقتصاد مقاومتی در کشاورزی هستیم که با وجود مشکل کم آبی از شهرهای موثر کشاورزی در سطح کشور هستند، در شهرما الحمدلله آب کافی موجود است و باید کشاورزی در شهرستان را بیشتر از قبل فعال کنیم.

امام جمعه ملکشاهی خطاب به جهاد کشاورزی افزود: جهاد کشاورزی باید واسطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان محصولات را از بین ببرد و خود نیز واسطه مستقیم باشد تا کشاورزی شهرستان ارتقا یابد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید