امروز    جمعه , 03/فروردين/1397   Friday , 23/March/2018  - 

مشکلات عمرانی شهر دلگشا

Share/Save/Bookmark

عضو شورای شهر دلگشا گفت: بدلیل عدم تحقق اعتبارات عمرانی، پروژهای عمرانی شهرداری هنوز به مناقصه نرفته و مردم هم منتظر اجرای پروژهای باقیمانده عمرانی در سطح شهر هستند.

 

"اکرام حاجی بیگی" عضو شورای شهر دلگشا در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: شهرداری دلگشا در نظر دارد تا پایان سال جاری جهت ایجاد منابع پایدار برای این شهرداری نسبت به ایجاد کارگاه زودبازده اقدام نماید.

وی اظهار کرد: حدود چند ماهی است که کمکهای دولتی نسبت به سال گذشته تقلیل پیدا کرده و اعتبارات عمرانی هم تاکنون تحقق پیدا نکرده است.

حاجی بیگی افزود: بدلیل عدم تحقق اعتبارات عمرانی، پروژهای عمرانی شهرداری هنوز به مناقصه نرفته و مردم هم منتظر اجرای پروژهای باقیمانده عمرانی در سطح شهر هستند.

فعلا هیچگونه اعتباری از محل اعتباراتی که در حوزه عمران از محل ماده ۱۸۰ اختصاص داده شده تحقق پیدا نکرده است.

باتوجه به اینکه فصل بارش باران و برف هست و سیلبندهای دو طرف شهر دلگشا دارای مشکلاتی هستند در صورتی که ادامه کار در آنها انجام نگیرد، برای ساکنین حوزه سیلبندها مثل سال گذشته مشکلاتی ایجاد می شود.

تمام موافقت نامه های پروژها عمرانی دلگشا با استانداری رد وبدل شده وآماده اجرا هستند که به محض تحقق اعتبارات این پروژها فعالیتهای عمرانی در سطح شهر آغاز می شوند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر