امروز    جمعه , 28/مهر/1396   Friday , 20/October/2017  - 

نظر مسئولین شهرستان ملکشاهی درخصوص حماسه 9 دی

Share/Save/Bookmark

در آستانه سالروز حماسه ملت عاشورایی ایران اسلامی در 9 دی؛ مسئولین شهرستان ملکشاهی، نظرات و مواضع خود راجع به حماسه 9 دی را بیان کردند.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، در آستانه سالروز حماسه ملت عاشورایی ایران اسلامی در 9 دی، مسئولین شهرستان ملکشاهی، نظرات و مواضع خود را جع به حماسه 9 دی را بیان کردند.

سید عبدالله امینی، امام جمعه ملکشاهی: 9 دی بعد از پیروزی انقلاب و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب سوم بود، انقلابی برای نشان دادن چهره زشت خوارج کشور همان ها که دست در جیب آمریکای معاویه صفت داشتند.

سلطانعلی ناظری، مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی: نهم دی ماه روز میقاق با آرمانهای امام وبیعت مجدد با رهبری است.

علیرضا مرامی، مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای ملکشاهی: 9 دی نور بصيرت الهي بود در دلهاي امت ايران.

جلیل هواسی تک، شهردار ارکواز ملکشاهی: نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و امام مسلمین و نشانه اعتمادمردم به نظام و انقلاب و رهبری و تجمع علیه خواص بی بصیرت بود.

علی جعفریان، شهردار دلگشا: ۹دی خط مرز حق وباطل..دم بیداری افرادغافل ..نه دی انزجار وخشم ملت..برون افتادگی از چشم ملت

طالب خزان، رئیس میراث فرهنگی ملکشاهی: 9دی تکرار تاریخ اسلام در زمان امام علی (ع) در جنگ صفین و پیدایش گروهی جدید در تاریخ تحت عنوان خوارج (جریان فتنه) یا همان خوارج از دستورات اسلام و بیانات مقام معظم رهبری

رضا عدالتجو، رئیس محیط زیست ملکشاهی: 9 دی، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود. حماسه پشتیبانی ولایت فقیه و رهبری است.

محمدرضا فرهادبیگی، رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی : در 9 دی بود که مختارها خروشیدند اما این بار شمشیر نبود، این بار سلاح بصیرت بود. در 9دی بود که ثابت کردیم در دانشگاه اطاعت از ولایت، همه شاگرد ممتازیم. ما برای نمره درس نمی خوانیم ما با بصیرت آمده ایم.

خسرو توكلي، رئيس كميته امداد شهرستان ملكشاهی: 9دی روز تجلي قدرت ولايت و بهم ريختن اركان نفاق و مصون ماندن انقلاب اسلامي مردم ايران بود وچه زيبا نقش ولايت هويدا است و رهنمودهاي رهبر عزيز، چراغ هدايت مردمي شد كه در تاريكي حيران مانده بودند.

طاهر جعفرزاده ، رئیس بنیادشهید ملکشاهی: 9 دی، روز بصيرت و ميثاق خانواده های شاهد وايثارگر با ولايت فقیه است.

عنایت سلیمانی، رئیس امورعشایری شهرستان ملکشاهی: حماسه بزرگ 9 دی، عبرتی بود برای خائنین و دشمنان انقلاب و غضب بر فتنه گران و افتخار بود برای مردم.

صادق كريمي نژاد، رئيس هلال احمر ملكشاهي: حماسه 9 دی، حماسه پيروزی حق عليه باطل اين زمان است و تداعي كربلايی ديگر

انتهای پیام/

نظرات 

 
-1 # ناشناس ۰۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰
اصل کارسرهنگ غلامی بوده که نپرسیدید
پاسخ
 
 
0 # مدیرمسئول ۰۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵
سلام. سرهنگ علامی طی یک مصاحبه ازشان پرسیده شده و نظرشان را قاطع گفتند.
http://malekshahionline.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=8984:-9-%D8%AF%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A8%D8%B5%DB%8C%D8%B1%D8%AA-%D8%8C-%D8%A7%D9%86%D8%B3%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%88-%D9%88%D8%AD%D8%AF%D8%AA-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA&catid=56:citynews&Itemid=2
پاسخ
 
 
+1 # مدیرمسئول ۰۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۸
فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: حماسه 9 دی نماد بصیرت ، انسجام و وحدت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.


وی اذعان کرد: نهم دی ماه را می‌توان « زنگ بیدارباش خواص» خواند.
پاسخ
 
 
+2 # طاهر تیلا ۰۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۱
روز 9 دی
روز بصیرت و آگاهی و بیعت خالصانه به ولایت است ، روز غربالگری و یک رنگ بودن مریدان علی زمان است
پاسخ
 

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید