امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

سوال از شما پاسخ از مسئولین

Share/Save/Bookmark

سوال خود را از مسئولان بپرسید تا آن ها پاسخگوی شما باشند.

به گزارش ملکشاهی خبر ، بزرگ ترین اهرم پیشبرد انقلاب اسلامی، حضور عظیم توده های میلیونی مردم در عرصه های انقلاب بود که با ایمان نافذ و عمیق از یک سو و معرفت و آگاهی بالا از سوی دیگر، به ندای رهبرشان لبیک گفتند و در پرتو هدایت های روشنگرانه و پیامبرگونه او، صبر و مقاومت و استقامت را پیشه خویش ساخته و عاقبت شهد گوارای پیروزی بر نظام سلطه را نوشیدند.

یکی از بارزترین ویژگی های انقلاب اسلامی که در کمتر انقلابی نظیر آن وجود داشته است، مردمی بودن آن است به گونه ای که همه ملت ایران در شهر و روستا، از کوچک و بزرگ، زن و مرد در آن مشارکت داشتند. بر خلاف انقلاب های بزرگ دنیا که طبقات خاصی از جامعه در آن نقش آفرینی کردند.

مقام معظم رهبری در بیان دلیل این که مردم صاحبان اصلی نظام و انقلابند اینگونه می فرماید : مردم صاحبان این نظام هستند به چند دلیل؛ اولاً چون اسلام بیشترین حق را در اداره نظام های اجتماعی به مردم می دهد و هر دستگاه حاکم را یک دستگاه خدمتگزار برای مردم می داند. ثانیاً چون مردم تشکیل دهندگان و به وجود آورندگان این نظام بودند زیرا این نظام مبتنی بر یک انقلاب بود و آن انقلاب را مردم به وجود آوردند. ثالثاً چون دخالت و نظارت مردم بیشترین تضمین را برای حفظ این نظام از انحراف می کند.

مقام معظم رهبری می فرماید: پاسخ گویی، وظیفه اساسی هر کارگزار اسلامی است و تصمیم گیری در مقابل پاسخ های ارائه شده، حقّ مردم می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی ملکشاهی خبر مصمم است تا با رویکردی جهادی در امتداد راه شهیدان به خون خفته این دیار گامی برای حل مشکلات مردم بردارد . و وظیفه خود می داند که فاصله بین نیاز مردم و برنامه و اراده مسئولین را به نمایش بگذارد .

بر این اساس مردم شهرستان ملکشاهی می توانند در قسمت ارسال نظرات که در پایین این گزارش آمده است از مسئولین، با ذکر نام اداره و طرح سوال خود اقدام نمایند یا به آدرس الکترونیکی malekshahionline@gmail.com ارسال کنند تا مسئولین پاسخ گوی سوالات آنها باشند.

انتهای پیام/

نظرات 

 
0 # شهروند ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۱
سلام ، پروژه دی کلینیک شهرستان ملکشاهی تا کجا پیش رفته است؟
پاسخ
 
 
+1 # ناشناس ۳۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۳
بعد از گذشت 3سال از شورای شهر چرا هنوز کوچه ها و معابر شهر ارکوازملکشاهی آسفالت نشده اند؟
پاسخ
 

افزودن نظر


آخرین اخبار