امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

ترویج بی حجابی با عرضه مدل های غربی با مانتوهای روزنامه ای مُد جدید

Share/Save/Bookmark
این روزها مانتوهایی با مدل های غربی به شکل روزنامه ای و دارای نوشته وارد بازار شده و به عنوان مدل جدید عرضه می شوند که در تعدادی از فروشگاه های بروجرد از کوچکترین سایز برای نوجوانان گرفته تا سایزهای دیگر به فروش می رسد.

 

ترویج بی حجابی با عرضه مدل های غربی با مانتوهای روزنامه ای مُد جدید

به گزارش ملکشاهی خبر، وبلاگ بازتاب نوشت: هوا که گرم می شود مدل های لباسهای تابستانی شکل و شمایل دیگری به خود می گیرند و خرید لباسهای خنک در این ماه ها افزایش می یابد و شاید بهترین فرصت خودنمایی و جولان پوشش هایی باشد که با فرهنگ ما هیچ گونه ارتباطی ندارد.

گرچه تا کنون صحبت از مانتوهای شنل مانند و بدون دکمه، مانتوهای کوتاه و چسبان و یا مانتوهایی با رنگ های جیغ و زننده بود اما امروز مانتوهای جدیدی به نام مانتوهای روزنامه ای و مانتوهای پشت نوشته وارد بازار شده و به فروش می رسد.

با گشت و گذاری در شهر  و در خیابانهای این شهر و فروشگاه های عرضه مانتو به راحتی می توان وجود این گونه مانتوها را مشاهده کرد و در برخی از موارد این مانتوها در ویترین برای جلب مشتری قرار داده شده و در تعدادی از فروشگاه ها مانتوها در لابه لای دیگر مانتوها چیده شده اند.

در جای جای بروجرد و تعداد زیادی از مانتو فروشیها این مانتوها عرضه می شود و طرفداران خاصی هم دارد و بسیاری از متقاضیان هم بدون توجه به نوشته های مانتو و این که در مدل روزنامه ای چه چیزی نوشته شده آنها راخریداری می کنند.

با ورورد به مانتو فروشی ها ابتدا فروشنده مدل های جدید را پیشنهاد می کند که مانتوهای روزنامه ای را در اولویت پیشنهاد خود قرار می دهد و می گوید که این طرح بسیار جدید است.

در میان این همه مانتو با رنگ و مدل های جدید و یا عجیب و غریب نمی توان مانتوهای ساده و پوشیده پیدا کرد و این روزها جولان مانتوهای روزنامه ای در بازار دیده می شود و به نظر می رسد نظارت در این راستا اندک است.

در نگاه اول به مانتوهای روزنامه ای به خوبی می توان دریافت که این حاصل دست تولید کننده داخل کشور نیست و باز هم محصول خارج از کشوراست که به عنوان مدل جدید به جوانان پیشنهاد می شود.

شاید با خود سوال کنیم که اصلا مانتوهای روزنامه ای مشتری دارند یا نه که جواب این سوال را می توان در خیابان یافت و جوانانی که این مانتوها را خریداری کرده و  بر تن دارند و اصلا توجهی به نوشته های خارجی این مانتوها ندارند. مانتوهای روزنامه ای که نوشته های انگلیسی دارند و معلوم نیست چه مفهوم و معنایی دارند به شدت در بازار گسترش یافته و به عنوان مد جدید به فروش می رسد.

بازار پوشاک وضعیت خوبی ندارد و لباس هایی در بازار عرضه می شود که با فرهنگ اسلامی ما اصلا سازگاری ندارد و این پوشش ها بدون نظارت به فروشش می رسند.

جالب اینکه این مانتوها از کوچکترین سایز گرفته تا سایزهای بزرگ در فروشگاه ها وجود دارد و با این هدف که تا بی حجابی در میان همه سنین گسترش یابد.

دشمن سالهاست برای ترویج بی حجابی و بدحجابی تلاش می کند و مدل های غربی را به هر گونه ای به جوانان نشان می دهد.

انتهای پیام/

افزودن نظر


آخرین اخبار