امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

کانال رسمی ملكشاهي خبر در تلگرام (+لینک عضویت و آپدیت تلگرام)

Share/Save/Bookmark

اگر همین خبر را با موبایل خود باز کنید و لینک را کلیک نمایید، کانال "ملكشاهي خبر" را روی موبایل تان خواهید داشت و در لحظه خبردار خواهید شد.

به گزارش ملكشاهي خبر، چندی پیش کانال تلگرام "ملكشاهي خبر" برای تسریع دسترسی کاربران ساخته شد. اکنون می توانید برای دریافت اخبار، به سادگی و رایگان، عضو کانال "ملكشاهي خبر" شوید و دوستان خود را نیز به کانال تلگرام "ملكشاهي خبر" دعوت کنید.


برای عضویت روی این لینک کلیک کنید:
t.me/malekshahionline
بعد از ورود به لینک زیر بر روی دکمه Join کلیک کنید!  

اگر همین خبر را با موبایل خود باز کنید و لینک فوق را کلیک نمایید، کانال "ملكشاهي خبر" را روی موبایل تان خواهید داشت و "در لحظه خبردار خواهید شد."

همچنین می توانید با کپی این لینک و ارسال آن به دوستان تان ، آنها را به ملكشاهي خبر دعوت کنید. این، کمک بزرگی به ما خواهد بود و ما قدردان لطف شما هستیم.

لینک آپدیت تلگرام

چون کانال خبری ، صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند،می توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید.

لینک آپدیت تلگرام برای اندروید:

‏«Telegram» را در بازار:
http://cafebazaar.ir/app/?id=org.telegram.messenger

توجه: کانال malekshahionline@ و telegram.me/malekshahionline  تنها کانال رسمی "ملكشاهي خبر" در تلگرام است، لطفا در عضویت در کانال "ملكشاهي خبر" دقت فرمایید چون ممکن است افراد دیگری با نام های مشابه ملكشاهي خبر اقدام به راه اندازی کانال های جعلی کنند.

نظرات 

 
+2 # مجتبی ۲۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۴۶
با سلام وخسته نباشی خدمت خانم ملک شاهی اینجانب مجتبی ابراهیمی از استان کرمان بعلت وضعیت نا مناسب مالی دوست دارن پرورش بلدرچین را اندازی کنم از شما خواهش میکنم به اینجانب حمایت کنید 09139382510
پاسخ
 

افزودن نظر


آخرین اخبار