امروز    پنجشنبه , 02/فروردين/1397   Thursday , 22/March/2018  - 

سوال از شما پاسخ از مسئولین

Share/Save/Bookmark

سوال خود را از مسئولان بپرسید تا آن ها پاسخگوی شما باشند.

به گزارش ملکشاهی آنلاین ، بزرگ ترین اهرم پیشبرد انقلاب اسلامی، حضور عظیم توده های میلیونی مردم در عرصه های انقلاب بود که با ایمان نافذ و عمیق از یک سو و معرفت و آگاهی بالا از سوی دیگر، به ندای رهبرشان لبیک گفتند و در پرتو هدایت های روشنگرانه و پیامبرگونه او، صبر و مقاومت و استقامت را پیشه خویش ساخته و عاقبت شهد گوارای پیروزی بر نظام سلطه را نوشیدند.

یکی از بارزترین ویژگی های انقلاب اسلامی که در کمتر انقلابی نظیر آن وجود داشته است، مردمی بودن آن است به گونه ای که همه ملت ایران در شهر و روستا، از کوچک و بزرگ، زن و مرد در آن مشارکت داشتند. بر خلاف انقلاب های بزرگ دنیا که طبقات خاصی از جامعه در آن نقش آفرینی کردند.

مقام معظم رهبری در بیان دلیل این که مردم صاحبان اصلی نظام و انقلابند اینگونه می فرماید : مردم صاحبان این نظام هستند به چند دلیل؛ اولاً چون اسلام بیشترین حق را در اداره نظام های اجتماعی به مردم می دهد و هر دستگاه حاکم را یک دستگاه خدمتگزار برای مردم می داند. ثانیاً چون مردم تشکیل دهندگان و به وجود آورندگان این نظام بودند زیرا این نظام مبتنی بر یک انقلاب بود و آن انقلاب را مردم به وجود آوردند. ثالثاً چون دخالت و نظارت مردم بیشترین تضمین را برای حفظ این نظام از انحراف می کند.

مقام معظم رهبری می فرماید: پاسخ گویی، وظیفه اساسی هر کارگزار اسلامی است و تصمیم گیری در مقابل پاسخ های ارائه شده، حقّ مردم می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی ملکشاهی آنلاین مصمم است تا با رویکردی جهادی در امتداد راه شهیدان به خون خفته این دیار گامی برای حل مشکلات مردم بردارد . و وظیفه خود می داند که فاصله بین نیاز مردم و برنامه و اراده مسئولین را به نمایش بگذارد .

بر این اساس مردم شهرستان ملکشاهی می توانند در قسمت ارسال نظرات که در پایین این گزارش آمده است از مسئولین، با ذکر نام اداره و طرح سوال خود اقدام نمایند یا به آدرس الکترونیکی malekshahionline@gmail.com ارسال کنند تا مسئولین پاسخ گوی سوالات آنها باشند.

انتهای پیام/

نظرات 

 
+23 # علي ۰۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۱
سوال از فرماندار : چرا صندوق مهر امام رضا از شهرستان جمع آوري شد
پاسخ
 
 
-5 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۵
صندوق مهر رضا(ع) یک موسسه خصوصی است و سیاست هیئت مدیره بوده و دستگاه متولی بایستی پاسخگو باشد.
پاسخ
 
 
+23 # علي ۰۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۷
شهردار محترم : چرا اسفالت خيابان هاي حافظ و شهيد محمودي و ..... كه بر اثر كنده كاري آب وفاضلاب و شركت گاز قسمتهايي از ان كنده شده پس از گذشت دو سال با وجود اعلام ترميم اين خيابان ها در همين سايت هنوز ترميم نشده است ؟
پاسخ
 
 
-10 # پاسخ شهردار ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۴
بالغ بر 70 کیلومتر حفاری در سطح شهر بابت گازکشی و آبرسانی توسط دستگاههای حفاری صورت گرفته و هزینه آن نیز توسط مسئولین وقت اخذ گردیده است و برابر با اولویت و برنامه ریزی خاص درصدد اصلاح کلیه حفاریها هستیم ضمنا روکش آسفالت یکی از دو خیابان فوق الذکر دربرنامه کاری دوساله این شهرداری و شورا هست .
پاسخ
 
 
+6 # شهروند ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۷
سپاسگذارم ،
1- اگر پرداخت کرده اند پس در پاسخ دیگر گزینه همیاری و پرداخت 10 درصدی چیست؟
2- اگر پاسخ شما اینست که شرکت گاز فقط بابت قسمت حفر شده خسارت پرداخت کرده اولاً بزرگواری فرمایید متن قرارداد را انتشار دهید تا مردم گمان بد نبرند و دوماً چرا باید شهرداری زیر بار این اشتباه برود ضمن اینکه شرکت گاز مشغول دریافت صد برابر هزینه روی قبض مردم است.
3- هزینه محاسبه شده از سوی شهرداری برای هر متر مربع آسفالت را بفرمایید و همچنین خسارت گرفته شده از ارگان های نامبرده برای هر متر مربع و نیز هزینه ای که برای همیاری در نظر گرفته شده
در آخر این سوالات بازهم سپاسگزارم
پاسخ
 
 
-5 # پاسخ شهردار ۰۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۰
1) قاعدتا برحسب قانون برای آسفالتکوچه و خیابانهای کمتر از 12 متر می بایست کل هزینه آسفالت و جدول از ساکنین کوچه و خیابان اخذ گردد ولی در جهت رفاه حال شهروندان ، این شهرداری با مصوبه شورای اسلامی شهر 90% از هزینه آسفالت و جدول در کوچه های فوق الذکر را تخفیف و فقط 10%اخذ می نماید و مقدار حفاری صورت گرفته توسط شرکت گاز در راستای گاز رسانی را هم از مبلغ 10% کسر می نماید و صرفا مبلغ 10%خودیاری جهت روکش مابقی کوچه و خارج از حفاری است و هزینه مرمت حفاری از کسی اخذ نمی شود.
2) دقیقا شرکت گاز فقط جهت عرض 60 سانتی مترحفاری هزینه پرداخت می نماید و انتشار قرارداد لزومی ندارد و مقدور نمی باشد و لی درصورت مراجعه شهروند گرامی، اینجانب حاضر به جوابگویی و ارائه توضیحات لازم به ایشان می باشم.
3) هزینه هر تن قیر تا تحویل در جایگاه و کارخانه آسفالت شهرداری مبلغی بالغ بر 18/000/000 ریال تمام می شود و هزینه هر مترمربع جهت زیرسازی و آسفالت حفاری نیز توسط مسئولین وقت اخذشده و برابر با آخرین قرار داد حدود هر مترمربع از 250/000ریال تا 360/000 ریال است .
پاسخ
 
 
+6 # علي ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۵
آقاي شهردار از جواب طفره رفتي دو سال ديگر طول مي كشد در صورتي كه پارسال همين موقع اعمال كرديد همه خيابان ها ذكر اسامي ترميم شدند
پاسخ
 
 
+20 # رضا ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۸
با سلام يه خورده هم در مورد جاده هاي داخل شهر خبر تهيه كنيد و از شهرداري و شورا انتقاد كنيد . آيا واقعا جاده هاي داخل شهر حتي در حد يه دهكده هستند؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 
 
-4 # پاسخ شهردار ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۹
بنده معتقدم با همیاری و درکنار شهرداری بودن مسائل و مشکلات راحتتر حل می شود و مثلث شهروند،شهر و شهرداری درکنار هم باشند کارایی بیشتری دارد و هرجا مردم عزیز در صحنه بوده اند موفقیت نظام بیشتر بوده است پس بیایید در کنار شهرداری و ادارات خدماتی باشید
پاسخ
 
 
+12 # رضا ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۱۸
باسلام اگه ممكنه در مورد جايگاه گاز cng و زمان افتتاح آن مطلبي تهيه كنيد
پاسخ
 
 
+22 # احمد ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۲
از سایت خبری ملکشاهی آنلاین بخاطر خبر خوب و جذابتون تشکر می کنم . لطفا از مسئولین سئوال بپرسید که برای توسعه و بهبود جاده های ملکشاهی چه برنامه ای دارند ؟
پاسخ
 
 
+1 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۷
مبلغ 42 میلیارد ریال بابت تعمیر – مرمت و بهسازی – روکش آسفالت – حذف نقاط حادثه خیز و احداث پل جاده های ارتباطی شهرستان تخصیص یافته و تا اربعین سال آینده محور گنبد به مهران آسفالت خواهد شد.
پاسخ
 
 
+19 # اسحاق ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۶
سئوال از شهردار و شورای شهر ارکواز : سیل بند خوشنام چرا تکمیل نمی شود ؟
پاسخ
 
 
-10 # پاسخ شهردار ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۲
ما هرساله اعتبار سیلبند و پوشش را در محله خوشنام گذاشته ایم و تکمیل آن در یک و دوسال با اعتبارات اندک این شهرداری مقدور نیست اما از دغدغه های ما هست و سعی در انجام اجرای آن درجهت رفاه حال شهروندان آن محله هستیم .
پاسخ
 
 
+25 # صبا ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۵
سوال از مسئولين آموزش وپرورش شهرستان : چرا امسال از طريق كنكور سراسري مراكز تربيت معلم دانشجوي دختر براي شهرستان ملكشاهي نگرفتند كه اين از كم كاري مسئولين شهرستان است . و از مسئولين خواهشمندم براي سال آينده سهميه تربيت معلم براي دختران شهرستان را از استان مطالبه كنند .
پاسخ
 
 
-11 # پاسخ مدیرآموزش وپروش ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۱
برآورد نیروی موردنیاز بایستی کارشناسی شده باشد، اما وقتی که کار براساس اصول، فنون و کار کارشناسانه انجام می گیرد، ممکن است از منظر دیگران که در جریان امر نیستند و خواسته آنان محقق نگردیده جلوه ای دیگر داشته باشد ، باید بدانیم در دوره ابتدایی با وفور نیرو مواجه هستیم و تنها در بخش خواهران در دوره متوسطه دوم به رشته ی علوم پایه نیاز هست که انشاءالله تلاش خواهد شد در سال آتی این امر محقق گردد.
پاسخ
 
 
+18 # ابراهیمزاده ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۴
شهرستان پهلوان خیز ملکشاهی رامسئولین ورزش استان بااختصاص اعتباراحداث یک زورخانه دریابند
پاسخ
 
 
+19 # مجتبی ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۰۵
مسئولین شهرستان برای جذب سرمایه های بخش خصوصی بمنظورحل بیکاری چه کرده اند
پاسخ
 
 
-9 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۳
یک ناحیه صنعتی و دارای آب و برق درست و تسطیح شده . بخش خصوصی بایستی سرمایه گذاری کند و دولت آمادگی لازم جهت ارائه تسهیلات و حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذار را دارد.
پاسخ
 
 
+18 # مجتبی ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۶
سئوال از شهردار . برای پاکسازی احشام و حیوانات سرگردان از سطح شهر چه برنامه ای دارند؟
پاسخ
 
 
-9 # پاسخ شهردار ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۷
ما بصورن روزانه نسبت به جمع آوری آنها اقدام می کنیم ولی این کارسازنیست و بایستی شهروندان نسبت به رعایت این موضوع اقدام نمایند که حتی چندین نفر از شهروندان را جهت برخوردقانونی به دادگستری شهرستان معرفی کردیم که با رد درخواست مواجه و اعلام نمودند که اقامه دعوی علیه این اشخاص براساس ماده 688 قانون مدنی از وظایف بهداشت و درمان،محیط زیست و دامپزشکی است و حتی چندین جلسه نیز با ادارات مذکور حتی درحضور فرماندار محترم هم گذاشته شد ولی فعلا کارساز نبوده است . و من این قول را هم می دهم اگر دادگتری محترم اقامه دعوی ما را بپذیرد برخورد و پیگیری آن تاحصول نتیجه را خواهیم داشت.
پاسخ
 
 
+15 # کریم ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۸
آقای فرماندار چرا حق نوار مرزی کارمندان پیگیری نمی شود ؟
پاسخ
 
 
-2 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۸
حق نوار مرزی مخصوص نقاط مرزی است و چنانچه شهرستان ملکشاهی تعریف نقطه مرزی داشته باشد یقینا پیگیری خواهیم کرد و در دستورکار قرار خواهیم داد.
پاسخ
 
 
+16 # حمید ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۹
آقای شهردار چرا کوچه ها و خیابانها آسفالت نمی شوند ؟
پاسخ
 
 
-9 # پاسخ شهردار ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۴
آسفالت تمام خیابانها و کوچه های سطح شهر که مساحتی بالغ بر 520هزار متر مربع دارند در یک سال مقدور نیست و ما درنیمه اول سال جاری بالغ بر 50 کوچه و خیابان را در سطح شهر آسفالت نموده ایم وفعلا به علت آماده نبودن شرایط محیطی کار آسفالت را تا ابتدای سال متوقف نموده ایم . ضمنا کوچه با 10% پرداخت خودیاری از سوی ساکنین آسفالت آنها صورت می گیرد و برای آسفالت خیابانها نیز برنامه دوساله ای توسط شهرداری و شورای محترم تدوین شده است .
پاسخ
 
 
+16 # حمید ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۲
از احداث بیمارستان در ملکشاهی خبری هست یا نه؟
پاسخ
 
 
-5 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۸
بیمارستان 50% پیشرفت فیزیکی دارد 25 میلیارد ریال اعتبار دارد و یکی از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیرو امید است.
پاسخ
 
 
+17 # قاسم ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۵
چرا در ادارات ملکشاهی از کارمندان غیربومی استفاده می شود و غیربومی ها جذب می شوند ، درحالیکه ملکشاهی دارای جوانان فارغ التحصیل و باسواد زیادی است .
پاسخ
 
 
-7 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۳۹
سراغ ندارم . اگر موردی هست آدرس بدهید در صورتی که جذب نیروی غیربومی بدون توجیه منطقی و علمی باشد برخورد میشود.
پاسخ
 
 
+2 # مهدي ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۲
2 بار پاسخ دادم اما ثبت نگرديد سر دبير
پاسخ
 
 
+17 # محمدحسین ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۰
سئوال از رئیس شبکه بهداشت
چرا خدمات پزشکی از جمله ویزیت پزشکان متخصص در ملکشاهی، سونوگرافی، رادیولوژی و ... در ملکشاهی انجام نمی شود؟
پاسخ
 
 
+18 # علیرضا ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۲
مشکل آب شرب شهر ارکواز کی حل میشود؟
پاسخ
 
 
-2 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۵
یک مخزن 1000 مترمکعبی و حفر یک حلقه چاه در دستورکار است و ایستگاه پمپاژ شماره یک انتقال آب سد به ارکواز تکمیل شده. 5 میلیارد تومان از محل سفر ریاست جمهوری اختصاص یافته . فاز 1 انتقال آب به پیمان رفته و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن شروع خواهدشد.
پاسخ
 
 
+19 # علی رضا ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۳
اقایان شورا وشهردار ارکواز ایاواقعا این اسفالتی که درکوچه انجام می‌شود خوتان راضی هستید درکجای کشور باگرید ر اسفالت پخش می کنند چرا دارید بااین روز روشن ان هم از بیت المال هزینه نادرست می کنید باید در قیامت شورا ها واقای شهردار جوابگوی مردم باشند
پاسخ
 
 
-5 # پاسخ شهردار ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۹
براساس نشریه 101 پخش آسفالت در جاهایی مانند کوچه هایی که شیب تند دارند بلامانع می باشد و با توجه به وضعیت توپوگرافی کوچه های سطح شهر پخش آنها با فنیشر مقدور نبوده و گرنه پخش آسفالت با فنیشر علاوه بر اینکه کار ما را راحتتر می کند آسفالت کمتری نیز مصرف می گردد که خیابانها و تعدادی از کوچه ها نیز که شرایط پخش با فنیشر را داشتند با فنیشر آسفالت آنها پخش شد.
پاسخ
 
 
+10 # فتاحی ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۶
ملکشاهی انلاین به مسئولین اطلاع رسانی کند این صفحه راببینند وپاسخگوی مردم باشند
پاسخ
 
 
+9 # مدیرمسئول ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۲
درپاسخ به نظر جناب فتاحی؛ ضمن تشکر از توجه شما ، از طریق ارسال پیامک به کلیه مسئولین شهرستان اطلاع رسانی شده است که جهت پاسخ به سئوالات شهروندان این خبر را مشاهده نمایند.
پاسخ
 
 
+7 # آرمان ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۹
پس چرا خبري از مدير شبكه بهداشت نيست شايد مدير شبكه بهداشت مهران باشد نه ملكشاهي
پاسخ
 
 
+14 # کریم ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۶
سال ۹۳درملکشاهی چندشغل ایجادشده
پاسخ
 
 
+10 # محمدی ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۷
معرفی جاذبه های طبیعی وتاریخی یکی ازنیازهای توسعه شهرستان است مسئولین مربوطه پاسخ دهند برای این کار چه کرده اند
پاسخ
 
 
-5 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۱
جاذبه های تاریخی همچون کوشک قینفر ، سنگ نوشته گل گل و ... و جاذبه های فرهنگی مانند امامزادگان سیدمحمدعابد و سیدمحمد ابوچماقین و جاذبه های طبیعی مانند کیرکوه ، ارتفاعات پشمین، تالاب سیاب درویش، آبشار مهر از استعدادهای شهرستان هستند و اعتبارات لازم تخصیص یافته که شهرستان در مسیر توسعه قرار گیرد.
پاسخ
 
 
+11 # وحید ۲۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۴
آقای فرماندارچرا مدیرشبکه درمحل کار حاضر نمی شود راستی جریان این مدیر شبکه از چه قرار است هم در مهران مدیر شبکه است هم درملکشاهی ؟
پاسخ
 
 
+4 # علیرضا ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۴
سلام . .
لطفا در مورد آنتن دهی رادیو ورزش در شهرستان گزارشی تهیه کنید
از طرف ایلام یا مهران یا زرین آباد به طرف ملکشاهی که میای رادیو ورزش کار میکنه اما همین که به محدوده شهرستان نزدیک میشی دیگه رادیو ورزش کار نمیکنه که متاسفانه دو ساله همین طور شده... قبلا کار میکرد اما رادیو جوان را جایگزین کردن....
واقعا برای راننده ها و ورزش دوستان که مشغول کار در بیرون هستن لطفا پیگیری کنید خواهشا.
پاسخ
 
 
+5 # صادق ۰۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۶
برای انتقال اب سدشهدای ملکشاهی چه اقدامی انجام شده است
پاسخ
 
 
-2 # پاسخ فرماندار ۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۲
بصورت دائم در دست پیمانکار است . با اعتبار بالغ بر 5 میلیارد تومان کار عملیات اجرایی آن شروع شده و بصورت میان مدت یک حلقه چاه با اعتباری بالغ بر 700 میلیون تومان شروع گردیده و تا قبل از سال جدید به بهره برداری خواهد رسید.
پاسخ
 
 
+6 # تردست ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۲۴
چرا مسئولین در مورد مهاجرت بی رویه در شهرستان حساسیتی به خرج نمی دهند ؟
پاسخ
 
 
+4 # تردست ۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۳۲
دکل مخابراتی چمز جهت آثار باستانی آیندگان تهیه و طراحی نصب گردیده یا به جهت آنتن دهی کنونی است چرا که در این ناحیه موبایل آنتن نمی دهد و وسیله ای غیر مفید است
پاسخ
 
 
+4 # عارف ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۸
با سلام. از مسئولین شركت گاز سوال شود آیا برای گازرسانی به روستای گنبد پیر محمد برنامه ای دارند یا نه؟؟؟؟؟
پاسخ
 
 
0 # عبدالله ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۲
حریم جاده بخش مهر و کلک که توسظ باغداران حصار کشی شده و حتی در بعضی موارد کل حریم را اشغال کرده اند چرا مسئولین اداره راه برخوردی نمی کنند ؟
پاسخ
 
 
+7 # مهدي ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۵۴
سوال از مدير شركت گاز
چرا هر ماه مبلغي به عنوان عوارض گرفته ميشود مثلا بنده از اول سال تاكنون 88000 تومان عوارض پرداخت كرده ام زياد نيست؟
پاسخ
 
 
+5 # ادریس ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۵
ملکشاهی به یک موزه میراث فرهنگی واثاردفاع مقدس نیازدارد مسئولین زیربط بگویند چکارکرده اند
پاسخ
 
 
+6 # اکبری ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۰
برای شناسایی وبهره بردای ازمعادن موجوددرشهرستان چه کاری انجام شده است
پاسخ
 
 
+8 # بسطامی ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۲۱
خانواده یتیم باری درشهربانبابخان برای اداره زندگی باپخت وفروش نان ساجی زندگی ابرومندانه ای رادرپرتوتلاش مادری زجرکشیده ایجادکرده بودند شنیده هاحاکی است باتذکرشهرداری نان این یتیم هااجرشده است ملکشاهی انلاین مردومردانه پیگیری کند
پاسخ
 
 
+3 # كريم ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۸
حتما به اون هم گفتند كه روز سه شنبه بيا به شهرداري براي كميسيون ماد ه 100. اونها فقط به دنبال جريمه هستند وقتي جريمه را گرفتند ميتونند دوباره نون بپزند
پاسخ
 
 
-2 # شهردار ۰۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۶
سلام .دوست عزیزشهرداری نان هیچ کسی رااجرنمی کندولی شهرنشینی محدودیت وضوابط خاص خودراداردوهرگون ه فعالیتی درسطح شهربایستی مجوزهای مرتبط باان پیشه رانیزاخذکندوهیچ ربطی به ماده 100که دوست دیگری مطرح کرده ندارد.اگراحیاناایشان تحت حمایت نهادهای حمایتی هستند مراجعه بکندمن درحدی که قانون اجازه بدهدمساعدت خواهم کردوشمادوستان عزیزکه دغدغه فعالیت وکاراین عزیزراداریدمابق ی هزینه رامتحمل بشیدکه این عزیزبتوندبه کارش باخیال راحت ادامه بدهدکه درپیشگاه خداوندمنان بی اجرنخواهیدبود.
پاسخ
 
 
+6 # شریف ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۵
سال۹۳درحال به پایان رسیدن
است ملکشاهی انلاین. وعده هاوقول وقرارهای مسئولین رامنتشروپیگیری نماید
,
پاسخ
 
 
+3 # موسی ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۵
پاسخ آقای فرماندار درخصوص پیشرفت بیمارستان کجاست ؟ مگر همان اسکلت فلزی هشت سال پیش نیست . کدام پیشرفت 50% که ایشان کفته اند؟ضمنا" درمورد آسفالت جاده های سطح شهرستان درطول امسال فقط سه کیلومتر ازمسیر ملکشاهی تا گنبد آسفالت شده وسال مالی داره تمام میشه ایشان میگه که 42 ملیلیارد هزینه راه داشته ایم لطفا قلم به قلم ازش پاسخ بخواهید.
پاسخ
 
 
+2 # کاظم ۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۳
چرا شهرهای دلگشا ومهر فاقد سیستم بانکی هستند؟ معمولا تفاوت شهر با روستا در این است که شهر دارای امکانات بیشتری مانند بانک ایجاد ادارات مراکز بهداشتی وخدماتی است . بنظر شما درحال حاضر چه فرقی بین شهر دلگشا ومهر با روستا دارد؟
پاسخ
 
 
+3 # حمید ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۵
آقای فرماندار برنامه شما درسال آینده برای توسعه شهرستان چیست؟آیا برای راه اندازی دانشگاه برنامه ای دارید؟
پاسخ
 
 
+1 # محمودی ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۴
لطفا به شهرداری دلگشا فشار آورید که ورودی شهر را باتوجه به اینکه در آستانه نوروز هستیم سروسامان بدهند.متشکرم
پاسخ
 
 
+4 # مهدي ۰۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۵۸
سلام لطفا از رئيس اداره صنعت ، معدن و تجارت سوال كنين كه چرا نظارت خوبي بر نانوايي هاي شهرستان ندارن؟ هم كيفيت نونشون خوب نيست و هم هروقت كه دلشون خواست تعطيل مي كنن(ساعات كاري مشخصي واقعا ندارن من )
پاسخ
 
 
+5 # همشهری ۰۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۷
لطفا از آقای فرماندار بخواهید از طریق پیگیری های لازم نسبت به جایگزینی اسم سد ایلام به شهدای ملکشاهی اقدام نمایند واقعا جای سوال دارد سدی که در حوزه یک شهرستان است بنام شهرستان دیگر نامگذاری شود . خواهشمند است تابلوی نصب شده به این اسم از مسیرها برداشته شود . به صدا وسیما مکاتبه شود در پخش اخبار یا گزارش به حریم این شهرستان توجه شود .
پاسخ
 
 
+3 # شهروند ۲۴ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۸
باسلام لطفا از مسئولين بخواين كه از جايگاه گاز سي ان جي تحقيق و تفحص بشه واقعا تابلوه كه دارن دزدي مي كنن
پاسخ
 
 
+1 # شهروند ۲۵ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۷
جناب سردبير خيلي از سوالا هنوز بي پاسخه اگه نمي تونين جواب بگيرين يا جراتشو ندارين رك و پوسكنده اعلام كنين!!!
پاسخ
 
 
+3 # سردبیر ۲۸ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۷
به کلیه مسئولین شهرستان اطلاع داده شده است که جهت پاسخ به سئوالات شهروندان این خبر را مشاهده نمایند و به سوالات شهروندان پاسخ دهند. قبلا به تعدادی از سئوالات پاسخ داده شده و منتظر جواب سئوالات جدید شهروندان هستیم. بصورت مکرر از مسئولین می خواهیم که به سئوالات شهروندان پاسخ دهند.
پاسخ
 
 
0 # شهروند ۲۶ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰
نظري كه ديروز در مورد خودتون نوشتم رو چرا منتشر نكردين؟؟؟
پاسخ
 
 
+5 # شهروند ۳۰ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۵
سلام آقاي فرماندار جواب سوال همشري عزيزمون راجع به نامگذاري سد ايلام به سد ملكشاهي چي شد؟؟؟
خواهشا جواب بده و پيگري كن كه خيلي سوال مهميه و سوال همه همشهريان عزيزه
پاسخ
 
 
+7 # دلسوز ۳۱ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۷
آقای فرماندار آیا درملکشاهی قط الرجال است که اکثر مسئولین شهرستان غیر بومی هستند؟لطفا شفاف توضیح دهید .الان هم بخشدارمرکزی غیربومی شد.
پاسخ
 
 
+2 # همشهری ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۷
آقای سردبیرمحترم خواهشا" نسبت به پیگیری جواب سوالات خواسته شده ازمسئولین شهرستان اقدام مقتضی بعمل آید.
پاسخ
 
 
+5 # دوست ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۷
آقای فرماندار باتوجه به شرایط ژیواستراتیژیک ملکشاهی در استان و کشور چه تلاشی در زمینه شناساندن استعداد بالقوه ملکشاهی در سطح استان وکشور انجام گرفته است
پاسخ
 
 
+6 # شهروند ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۹
سلام. سنگ بعضی از قبور مزارشهدای شهرستان ملکشاهی بعداز مدتی فرسوده شده است و بنیادشهید در این راستا هیچگونه اقدامی نکرده است. مسئولین بنیادشهید چه برنامه ای برای بازسازی این قبور دارند؟
پاسخ
 
 
+8 # همشهري ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۲
واقعا براي مسئوليني كه جواب سوالاي شهرواندانو نمي دن متاسفم و مطمعن باشن كه حقوق و ... كه ميگيرين به جونتون حلال نيست
پاسخ
 
 
+16 # فرهنگی ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۸
جناب آقای جهانی ریاست محترم اداره آموزش پرورش شهرستان در همین اردیبهشت ماه 94شاهد یکی از افتخارات فرهنگیان برجسته ومردمی شهرستانمان در کسب مقام اول درکارگردانی فیلم عشق علیه اسلام درسطح کشور به نام نریمان خلیلی بودیم حتی از طریق رسانه های ملی ومحلی در سایت های مختلف پخش شد ولی متاسفانه شما وهمکارانتان حتی در روز معلم ویا با نوشتن یک بنر در سطح شهر ارکواز از ایشان تشکر نکردید چرا وبه چه علت؟ چون ایشان دارای دیدگاه دیگری است شمارا به خدا سیاست را وارد تعلیم وتربیت ننماید
پاسخ
 
 
+17 # جانباز ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۵
باتوجه به اینکه بنیاد شهید وامور ایثارگران مظهر فرهنگ شهادت ایثار می باشد لذا ما خانواده های جانبازان هم انتظاراتی در حد شرح وظایف قانونی در قبال ایثار گران از ان بنیاد داریم همان طوری که مردم ملکشاهی مستحضر هستند یکی از فرزندان جانباز 25درصد متوفی به نام اقای نریمان خلیلی چند ین بار است شاهد کسب مقاماتی در کارگردانی فیلم ،عکاسی درسطح کشور از این هنرمند خوش سلیقه شاهد هستیم ولی متاسفانه بنیاد شهید حتی حاظر نشد باتهیه یک بنر از ایشان تقدیر کند لذا از ریاست محترم بنیاد شهید می خواهم در این راستا توضیحات لازم به خانواد های ایثارگران بنماید
پاسخ
 
 
+13 # عضو جامعه ایثارگران ۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۲
به اطلاع ریاست محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران،کارمن دان محترم بنیاد شهید شهرستان ملکشاهی می رساند روز پنجشنبه یکی از جانبازان جنگ تحمیلی 8سال دفاع مقدس به دیار حق بیوست اما متاسفانه باز هم مانند گذشته مسئولین محترم بنیاد شهید شهرستان ملکشاهی در مراسم تشییع پیکر وخاک سپاری این جانباز 45 درصد حضور نداشتند که این عدم حضور مسئولین و کارمندان رایک نوع بی احترامی به جامعه ایثارگران شهرستان می دانیم لذا خواهشمند است دراین خصوص بنیاد شهیدتوضیحات لازم رابه مردم بنمایند
پاسخ
 
 
+7 # رضایی ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۴
با سلام انتظار هست ازمدیر سایت نسبت به پیگیری سئوال شهروندان از مسئولین باشد ودرصورت عدم همکاری مسئولین نسبت به سئوال مخاطبان به مردم توضیح دهید
پاسخ
 
 
+5 # K.s ۱۸ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۰
با سلام. آقای محمودی ریس محترم اداره مخابرات. آیا شما که اهل مهران هستید صبح ساعت 6 در قلجلگان چمز پنچر میشه ماشینتون. فاقد آنتن هست آنجا چکار میکنید. ...دوسال پیش همون جا بنده شما را آگاه کردم به موضوع با لبخند و بسیار عالی استقبال کردید از پیشنهادم. چی شد؟ ؟؟جاده دیگری انتخاب کردی یا گوشیتون فوق ماهوارس؟ ؟؟
پاسخ
 
 
+5 # آغای دلواپس ۲۰ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۵۷
تشکر و قدردانی از زحمات شبانه روزی استاد علی عشرتی فرد.مدیر کانون فرهنگی قلم چی. دست مریضا استاد. امید درخشش شاگردانت در کنکور سراسری همچو سال های پیش. تشکر فراوان
پاسخ
 
 
+8 # یاغی ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱
چندتا از ادارات ملکشاهی تمام کارمنداش فامیلی استخدام میشن و کسی هم ایرادی بهشون نمیگیره. آیا این ادارات واقعا بصورت ارثیه به این بزرگواران رسیده است.
پاسخ
 
 
+8 # یه کنکوری ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۴۵
با سلام
از مسئولین اداره آموزش و پرورش گلایه ای دارم
آیا بهتر نیست به جای عزل و نصب های مکرر و وابسته به جناحها (چه اصولگرا و چه اصلاح طلب)چون در دوران به قدرت رسیدن هر دو جناح شاهد روی کارآمدن افراد دیگری هستیم
اما ای کاش در خلال این رفت و آمدها توجهی هم به سطح آموزش مدرسه ها به خصوص دبیرستانها میشد
قبولی های کنکوری ما را با سایر شهرستانها مقایسه میکردید
نحوه درس دادن دبیر ها را در دبیرستان مورد ارزیابی قرار میدادین
شهرستان ملکشاهی از دبیرانی نمیگویم عالی حتی در حد خوب در درس هایی نظیر فیزیک و ریاضی و شیمی و ... که دانش آموز برای یادگیری باید در سر کلاس مفهوم را یاد بگیرد محروم است
اقای جهانی عزیز آیا در توان آموزش و پروش نیست به جای دبیران غیر بومی بی کیفیت که در طی چن سال قبل آمده اند 3 الی 4 3 فرد توانمند را جایگزین کند
دبیران بومی هم تعریف چندانی ندارند
منتظر جواب جنابعالی هستم
ای خدا ای فلک ای طبیعت
شام تاریک ما را سحر کن
پاسخ
 
 
+2 # مالک ۲۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۳
سلام.میخواستم از شهردار محترم سؤال کنید که طرح میان مدت سیل بند خوشنام چه زمانی شروع میشود.ممنون
پاسخ
 
 
+2 # شهردارارکواز ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۰۹
باسلام خدمت شهروندعزیزی که پرسیدن برنامه میان مدت سیلبندمحله خوشنام کی شروع می شود .به اطلاع می رساندکه به محض تشکیل کمیته برنامه ریزی شهرستان وتخصیص اعتبارسال 94که درااینده نزدیک صورت می گیرداجرای برنامه میان مدت وساماندهی قسمتی ازان دربرنامه کاری این شهرداری وشورای اسلامی شهرارکوازقراردا رد.باتشکرازاین شهروندعزیزوسایت خوب وپیگیرملکشاهی انلاین
پاسخ
 
 
+4 # جوینده ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۳:۵۳
سلام
آقای جهانی مدیر آموزش و پرورش
کاش بجای ساعت آنلاینت تا 3 شب در واتس آپ و تبادل. .....با همکارانت. سری هم به اینجا میزدی
اصلاحات را در آموزش و پرورش چهره منفوری کردین با همکارانت
پاسخ
 
 
+1 # مهدی ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۴
جوینده جان : جاناکه سخن از زبان ما می گویی
پاسخ
 

افزودن نظر


آخرین اخبار