?????    شنبه , 16/فروردين/1399   Saturday , 04/April/2020  - 

افتتاح سه پروژه محرومیت زدایی در ملکشاهی + تصاویر

Share/Save/Bookmark
سه پروژه محرومیت زدایی باحضور فرمانده سپاه استان ایلام در شهرستان ملکشاهی از محل اعتبارات محرومیت زدایی سپاه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش ملکشاهی خبر، باحضور فرمانده سپاه استان ایلام، پروژه حسینیه حضرت زینب در شهرک سلمان فارسی، منبع ذخیره آب روستای کلک کلوند و یک باب منزل مسکونی در روستای انجیر شهرستان ملکشاهی از محل اعتبارات محرومیت زدایی افتتاح و به بهره برداری رسید.

"جمال شاکرمی"، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) در رابطه با افتتاح این پروژه ها گفت: باتوجه به منویات مقام معظم رهبری، سپاه پاسداران امروز ماموریت پیدا کرده است در راستای محرومیت زدایی و کمک به مردم تمام توان و تلاش خود را بکار گیرد.

وی اظهار کرد: با یک کار جهادی و فراگیر در عرصه های کشاورزی، دامداری، جاده بین مزارع، ساخت مساجد و تکایا و ساخت منازل مسکونی محرومین قدمهای بزرگ و محکمی برداشته شده است.

شاکرمی افزود: در همین راستا قرارگاهی به نام قرارگاه محرومیت زدایی شکل گرفته که استانها این قرارگاه را تشکیل داده اند و این قرارگاه ماموریت دارد در راستای رفع محرومیت به مردم کمک کند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: تاکنون با مشارکت کمیته امداد، بهزیستی و بعضی از نهادهای حمایتی توانسته ایم ۶۳۱ واحد مسکونی را آماده کنیم و تحویل محرومین دهیم.

شاکرمی با اشاره به تهیه جهیزیه برای زوج های جوان گفت: طی آیینی با شکوه به مناسبت نیمه شعبان ۱۷۵ جهیزیه به زوج های جوان تحویل گردید.

وی تصریح کرد: در سال ۹۸ یک تفاهم نامه بین سپاه، فنی و حرفه ای و جهادکشاورزی منعقد شده که براساس آن در آینده نزدیک همه پمپ های کشاورزی که تعطیل و یا خراب شده اند باتوجه به شعار سال، آنها را آماده بکار کنیم.

شاکرمی اذعان کرد: نگاه جهادی به این برنامه ها و ساخت منازل محرومین، ساخت مساجد و برنامه های محرومیت زدایی یک افتخار است و به همین دلیل بعلت نزدیکی سپاه به مردم و خدمت بی منت و خادمی مردم، دشمن سپاه را تروریست قلمداد می کند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) در پایان گفت: در سطح استان بیش از ۳۰۰میلیارد ریال اعتبار در راستای محرومیت زدایی هزینه کرده ایم و اعتباری که برای انجام این گونه پروژه ها تزریق می کنیم هم به دولت کمک می کند و هم مردم از مزایای آن بهره مند می شوند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


????? ?????

????? ????????