?????    شنبه , 16/فروردين/1399   Saturday , 04/April/2020  - 

وجه متمایز انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها در ولایت فقیه است

Share/Save/Bookmark

رئیس تبلیغات اسلامی ملکشاهی گفت: وجه متمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های دنیا در ولایت فقیه است.

 

به گزارش ملکشاهی خبر ، حجت الاسلام "سلطان علی ناظری" رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی درگفتگو با خبرنگار ما ، گفت: با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ایران، بزرگترین تحول جهانی قرن بیستم به وقوع پیوست.
وی اظهار کرد: در دنیا و در عصر ما انقلاب های فراوانی صورت گرفت وتحولات زیادی اتفاق افتاد در نوع خود بعضا به انقلاب کبیر نامگذاری شدند، در علل و پیدایش این گونه تحولات و یا همان دگرگونه ها وقتی بررسی می کنیم یا ریشه کودتانظامی و یا یک نوع احساسات عمومی و یا ریشه اقتصادی و گروهی و صنفی وجود داشته است و فرد و رهبری واحد نداشته اند و این گونه تحولات و انقلاب ها پایدار و استوار نبوده و بعد از مدتی از بین رفته است.
ناظری افزود: نهضت امام خمینی (ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اسلامی که نه برخواسته از یک احساسات و نه یک کودتای نظامی بوده و نه متعلق به صنف و گروه خاصی و یک حزب و جریان سیاسی، بلکه برگرفته از متن قرآن کریم و با رهبری الهی و پیامبر گونه حضرت امام خمینی (ره) و مشارکت عموم مردم و تمام روشن فکران مذهبی صورت گرفته است.
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان ملکشاهی گفت: وجه متمایز انقلاب اسلامی ایران با سایر انقلاب های دنیا در همین است که نقش رهبری معنوی و الهی و یا همان ولایت فقیه یک نقش تعیین کننده و حائز اهمیت زیادی است که اگر تحولات و انقلابهای دنیا از داشتن رهبری الهی محروم باشند حرکت انقلابی آنان به سرانجام نخواهد رسید.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران، امروز در دنیا بعنوان یک الگو تمام عیار از لحاظ سیاسی، نظامی و اقتصادی به شمار می رود و بخاطر همین است که استکبار جهانی از بدو حرکت انقلابی مردم ایران تا به امروز مخالفتهایث زیادی نموده است، چراکه مردم دنیا و تحولات سیاسی و اقتصادی به سمت رهبری معنوی والهی و وحدت همگانی می روند و مستکبران جهان از این الگو بودن انقلاب اسلامی هراس دارند.
رئیس تبلیغات اسلامی ملکشاهی گفت: دهه فجر تجلی گاه اراده مردم در برقراری اسلام ناب محمدی است.
ناظری یادآور شد: دهه فجر تجلی گاه اراده مردم در برقراری اسلام ناب محمدی است و 22 بهمن مقطع رهایی بخش ملت ایران از یوغ ستم شاهی است.
وی با تاکید بر حضور گسترده مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن افزود: مردم ولایتمدار و همیشه درصحنه ملکشاهی نیز همزمان با سراسر کشور در این جشن باشکوه و این راهپیمایی عظیم شرکت می کنند وحماسه ای دیگر خلق خواهند کرد.
رئیس تبلیغات اسلامی ملکشاهی تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ملکشاهی ساعت 9:30 صبح روزدوشنبه از مسیر دفتر امام جمعه، بلوار امام(ره) به سمت میدان شهید بهشتی برگزار می شود.
وی اذعان کرد: سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ملکشاهی فرماندار شهرستان خواهد بود.
پایان پیام/س

افزودن نظر


????? ?????

????? ????????