?????    چهارشنبه , 02/بهمن/1398   Wednesday , 22/January/2020  - 

جمهوری اسلامی به مسیر رشد و بالندگی ادامه می دهد/ تشریح خدمات جمهوری اسلامی ایران به مردم

Share/Save/Bookmark

بخشدار گچی گفت: یکی از آرمانهای انقلاب اسلامی ایران، خدمت بی منت به مردم و محرومیت زدایی از مناطق توسعه نیافته با تکیه بر اهرم های توسعه پایدار می باشد.

"عباس شیخی" بخشدار گچی در گفتگو با ملکشاهی خبر، ضمن تبریک و تهنیت بمناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی به فرموده رهبر معظم انقلاب دوران پختگی و بالندگی خود را تجربه می کند نه دوران پیری و عقب گرد.

وی اظهار کرد: دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ایران در تمامی حوزه ها اثرگذار است. در این سالها با وجود تحریم ها و فشارهای نظام سلطه، جمهوری اسلامی نه تنها متوقف نشده است، بلکه به مسیر رو به رشد و بالندگی و توسعه خود ادامه می دهد. جمهوری اسلامی ایران در عرصه سیاسی، فرهنگی، علمی، نظامی و... به یکی از کشورهای صاحب نام و تأثیرگذار تبدیل شده است که برای تداوم این پیشرفت باید آرمانها و شعارهای انقلاب همواره مورد بازخوانی قرار گیرد.

شیخی افزود: یکی از این آرمانها، خدمت بی منت به مردم و محرومیت زدایی از مناطق توسعه نیافته با تکیه بر اهرم های توسعه پایدار می باشد که مجموعه همکاران در بخشداری گچی تمام سعی و تلاش بی وقفه خود را جهت اهتمام بخشیدن به این آرمان و زدودن غبار محرومیت از چهره مناطق بخش گچی، در سایه رهنمودهای رهبری فرزانه انقلاب و برنامه های دولت بکار بسته ایم.

بخشدار گچی با اشاره به خدمات انجام گرفته در این بخش گفت: مرمت و بازسازی یک دهنه پل ورودی شهر مهر با اعتبار بالغ بر یک میلیارد ریال، استقرار و نصب یکدستگاه خودپرداز در شهر مهر با اعتبار بالغ بر 700 میلیون ریال، مرمت و بازسازی ساختمان مرکز بهداشتی درمانی شهید فکوری با اعتبار بالغ بر شش میلیارد ریال، استقرار اداره منابع طبیعی در مرکز بخش، تهیه زمین به مساحت دو هزار متر مربع جهت احداث سالن ورزشی چند منظوره در شهر مهر با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال از جمله خدماتی است که در سال جاری در بخش گچی شهرستان ملکشاهی انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: برخی دیگر از خدمات انجام گرفته در بخش گچی؛ آغاز عملیات روکش آسفالت و شانه سازی و همچنین حذف نقاط حادثه خیز مسیر ارکواز به شهر مهر بطول هفت کیلومتر با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال ، یادوار شهدای بخش گچی و تنها شهید مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملکشاهی، مرمت و بازسازی جاده های عشایری و بین مزارع، افتتاح و شروع بکار پست بانک در شهر دلگشا، افتتاح و شروع بکار پست بانک در روستای قلعه جوق، بهسازی و شن ریزی معابر و کوچه های روستای قلعه جوق با اعتبار بالغ بر 900 میلیون ریال، تکمیل و تجهیز ساختمان دهیاری روستای قلعه جوق با اعتبار بیش از 30 میلیون ریال می باشد.

بخشدار گچی از دیگر برنامه ها و پروژه های انجام گرفته در این بخش را بازسازی منبع آب شرب روستای باولگ با همکاری اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان با اعتبار بیش از 500 میلون ریال، رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه در روستای کلک نقی با تقویت زیرساخت های ارتباطی و برقراری اینترنت پرسرعت، تجهیز و تکمیل خانه بهداشت روستای کلک نقی، مرمت و بازسازی منبع آب شرب روستای کلک نقی با اعتبار بالغ بر 500 میلیون ریال،  احداث 300 متر جدول گذاری در روستای کلک نقی با اعتبار بالغ بر 350 میلیون ریال، گازرسانی به روستاهای کلک نقی و سیاب درویش عنوان کرد.

شیخی ادامه داد: سایر اقدامات و خدمات رسانی های انجام شده در بخش گچی شامل؛ بهسازی و شن ریزی کوچه ها و معابر روستای چشمه باریک با اعتبار بالغ بر 500 میلیون ریال، بازسازی منبع آب شرب روستای چشمه باریک با اعتبار بیش از 300 میلیون ریال، لکه گيري آسفالت مسیر روستای کلک نقی به شهر ارکواز با اعتبار بالغ بر یک میلیارد ریال، بهسازی و شن ریزی کوچه ها و معابر روستای اما با اعتبار بالغ بر 350 میلیون ریال، بهسازی و شن ریزی کوچه ها و معابر روستای گل گل سفلی با اعتبار بالغ بر 500 میلیون ریال، تعویض شبکه قدیمی و فرسوده آب شرب  روستای گل گل سفلی با اعتبار بالغ بر 500 میلیون ریال می باشد.

وی یادآور شد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال عمر با برکت خود خدمات مختلفی ارائه کرده است و هر روز شاهد پیشرفت و آبادانی کشور در عرصه های مختلف هستیم که بیان چنین خدماتی یک امر ضروری است و بایستی مردم بعنوان ولی نعمتان در جریان این خدمات قرار بگیرند.

شیخی در پایان گفت: از همه مردم و مسئولین می خواهیم که با همدلی و انسجام در راستای تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش کنند تا در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی بار دیگر دشمنان را ناامید کنیم.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


????? ?????

????? ????????