?????    شنبه , 16/فروردين/1399   Saturday , 04/April/2020  - 

یادواره های شهدا بیداری بخشی و حماسه آفرینی در جامعه را به دنبال دارند

Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در دیدار با اعضای ستاد مردمی یادواره شهدای ایل شوهان گفت: برگزاری یادواره های شهدا بیداری بخشی و حماسه آفرینی در جامعه را به دنبال دارند.

به گزارش ملکشاهی خبر، به نقل از ايلام بيدار ، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام در دیدار با جمعی از سران،بزرگان،معتمدان و اعضای ستاد مردمی یادواره شهدای ایل شوهان ضمن قدردانی از رشادت های رزمندگان این ایل بزرگ در دوران دفاع مقدس گفت: امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و حفظ حرمت و جایگاه خانواده های معظم انها، برای تداوم انقلاب اسلامی و عزت و عظمت نظام اسلامی ایران و ایرانیان لازم و ضروری است از این رو برگزاری یادواره شهدا نقش مؤثری در روشنگری، بصیرت و دشمن شناسی جامعه دارد و زمینه آشنایی جوانان و نسل جوان را با افکار شهدا و اهداف آنها فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: یادواره شهدا امروز یک ضرورت است و برای این برگزار می‌شود که گذشته خودمان و رشادت و دلاورمردی‌های فرزندان‌مان را به نسل جوان و نسل سوم انقلاب منتقل کنیم.

شاکرمی تاکید کرد: تمام تلاش ها و اقداماتی که برای برگزاری یادواره شهدا صورت می گیرد دارای اجر و مزد بالایی است چرا که تداوم نسل شهدا را به همراه دارد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ادامه داد: یکی از دلایلی که دشمنان ایران به دنبال تبدیل کردن ارزش‌های ما به ضد ارزش هستند، وحشتی است که از ترویج فرهنگ شهداست که نشأت‌ گرفته از فرهنگ عاشورا است و ما موظفیم با برگزاری یادواره شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان انتقال دهیم چرا که یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند جوانان ما را از هجمه‌های فرهنگی دشمنان حفظ کند نهادینه‌سازی ارزش‌ها و دستاوردهای دفاع مقدس در جامعه است.

در ادامه این دیدار، برخی از اعضای ستاد یادواره شهدای ایل شوهان ضمن قدردانی از زحمات فرمانده سابق سپاه استان در حمایت از برگزاری این یادواره بر هر چه باشکوه برگزار کردن این مراسم تاکید کردند.

لازم به ذکر است یادواره شهدای ایل شوهان و عملیات والفجر ۵ اسفند ماه سال جاری در منطقه چنگوله برگزار خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

افزودن نظر


????? ?????

????? ????????