امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

بسیجیان از بصیرت نافذ و ایمان سرشار از معرفت برخوردارند

Share/Save/Bookmark

بسیج انقلاب را از گردنه های بسیار سختی عبور داد و از توطئه های داخلی و خارجی با رهبری ولی فقیه نجات داد تا آنجا که امام (ره) فرمودند؛ اگر بسیج نبود کشور هم نبود.

ملکشاهی خبر: بسیج یک نیروی متعهد با ایمان در طول تاریخ در کنار رهبران الهی یعنی انبیاء و اولیاء همواره حضور داشته است.

در قرآن کریم وقتی خداوند از پیغمبر اکرم(ص) نام می برد در کنار پیغمبر از بسیج هم یاد می کند و می فرمایند (( محمد رسول الله (ص) والذین آمنوا مع)) یعنی پیغمبر اکرم و نیروهای مومنی که در کنار وی هستند، این نیروهای مومن که در کنار پیغمبر اکرم و سایر رهبران الهی هستند، همان بسیج هستند که هم معتقد به آرمانهای رهبران الهی و هم یاری دهنده به آن بزرگواران هستند.

در دوران انقلاب اسلامی نیز، امام (ره) بعد از پیروزی انقلاب از اولین فرماندهایی که صادر کردند تشکیل همین نیروهای معتقد و با ایمان یعنی بسیج بود و این بسیج انقلاب را از گردنه های بسیار سختی عبور داد و از توطئه های داخلی و خارجی با رهبری ولی فقیه نجات داد تا آنجا که امام (ره) فرمودند؛ اگر بسیج نبود کشور هم نبود.

دشمنان داخلی و خارجی و در راس آن استکبار جهانی همیشه بدنبال تضعیف بسیج در کنار تضعیف ولی فقیه بوده اند چرا که می دانند تضعیف بسیج سبب تضعیف رهبری نظام است.

در طول تاریخ نیز این تجربه اتفاق افتاده است از جمله اینکه بنی امیه و در راس آن معاویه مرتب به تضعیف بسیجیان و اصحاب امام علی (ع) همت گماشت و یا یزید بن معاویه همین کار را با اصحاب امام حسین(ع) رقم زد که نتیجه آن شهادت رهبری آن زمان بود.

دشمن بدنبال تضعیف بسیج است تا اصل ولایت فقیه را از بین ببرد یا تضعیف کند، غافل از اینکه اصحاب امام خامنه ای با اصحاب سایر اولیاء تفاوت دارند و از بصیرت نافذ و ایمان سرشار از معرفت برخوردارند لذا شعار ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، دائما بر زبان بسیجیان غیور تکرار می شود.

نقش بسیج در حفظ آرمان انقلاب اسلامی در چند وظیفه از جمله ولی شناسی و ولی یاری، دشمن شناسی و دشمن ستیزی، عمل به فرامین امام مسلمین و اجرای منویات ایشان و مدیریت جهادی در زمینه اقتصاد و فرهنگ و اجتماع خلاصه می شود.

هرکسی در هر شانی و در هرلباس و پست ومقامی، دانسته یا نادانسته بسیج را تضعیف کند، خائن است.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید