امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

تفکر بسیجی، رمز موفقیت ما در دفاع مقدس بود

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: رمز موفقیت ما در دفاع مقدس، ایمان و توکل به خدا، تفکر بسیجی و روحیه شهادت طلبی بود.

به گزارش ملکشاهی خبر، یادواره 36 دانش آموز شهید شهرستان ملکشاهی باحضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)، دانش آموزان، بسیجیان و جمعی از مسئولین در سالن آمفی تئاتر ارشاد اسلامی ملکشاهی برگزار شد.

"علی میرزایی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در این یادواره گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس در مقابل 30کشور ایستادند و اجازه ندادند وجبی از خاک دشمن از دست برود.

وی اظهار کرد: رمز موفقیت ما در دفاع مقدس، ایمان و توکل به خدا، تفکر بسیجی و روحیه شهادت طلبی بود. امروز بایستی تفکر بسیجی و روحیه شهادت طلبی در دنیا اشاعه پیدا کند.

میرزایی افزود: در عراق دیدیم وقتی داعش برای نابودی عراق ورود کرد چنان ترس و وحشنی به جان مردم انداخت، اما به محض اینکه تفکر بسیجی تحت عنوان حشد الشعبی تشکیل شدبساط داعش برچیده شد.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: امروز ناوهای جنگی ما بسیجیان هستند که هروقت به بن بست رسیدیم بن بست شکنی می کنند و دشمن به خوبی به این امر واقف است.

وی تصریح کرد: همانطوری که مقام معظم رهبری فرمودند باید کاری کنیم که روحیه شهادت طلبی حفظ شود، روحیه ایثار و شهادت طلبی یک گنج است.

امروز بسیجیان درگیر جنگ نرم هستند، امروز نیاز به یک ابزار جدید داریم که یک ترجمه از جنگ نرم را برای ما ارائه دهد و این ابزار هنر است.

 

 

 

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید