امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

احداث منبع ذخیره آب روستای وری ملکشاهی با اقدام جهادی بسیج+تصاویر

Share/Save/Bookmark

منبع ذخیره آب روستای وری شهرستان ملکشاهی یکی از پروژه های عمرانی است که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی، بسیج سازندگی و گروههای جهادی با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و محرومیت زدایی احداث شده است.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راه رسيدن به اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي و به جهت كسب خير و بركت، اجراي طرح هاي محروميت زدايي ، محروم نوازي ، مردم داري ، مردم ياري و مردم دوستي را دنبال مي نمايد.

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) می فرمایند: مسئولیت پذیری سپاه در طرح های سازندگی کشور، نشان دهنده عظمت روح تعهد پذیری، شجاعت وخطر پذیری در میدان های بزرگ تجربه نشده وعزم وهمت انقلاب اسلامی است.

در مناطق محروم به جهت عمق بخشي داخلي و ايجاد امنيت پايدار با اولويت مناطق مرزي ، صعب العبور، دور افتاده و حساس كشورپروژه های محرومیت زدایی توسط سپاه و بسیج اجرا می گردد.

اجرای برنامه های سازندگی و محرومیت زدایی یکی از شاخص ترین برنامه های بسیج در شهرستان ملکشاهی است که سپاه ناحیه ملکشاهی با عزم جهادی در این راستا قدم برداشته است.

فعالیت گروههای جهادی بسیج سازندگی یکی از برنامه های راهبردی بسیج در شهرستان ملکشاهی می باشد که تاکنون فعالیت گروههای جهادی توانسته است در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم گامهای مهمی بردارد.

احداث منبع ذخیره آب روستای وری شهرستان ملکشاهی

منبع ذخیره آب روستای وری از توابع بخش مرکزی ملکشاهی یکی از پروژه های عمرانی است که توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی، بسیج سازندگی و گروههای جهادی با هدف خدمت رسانی به مناطق محروم و محرومیت زدایی احداث شده است.

"علی میرزایی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پروژه احداث منبع ذخیره آب روستای وری یکی از پروژه های بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی است که در سال جاری باهمکاری گروههای جهادی اجرا شده است.

وی اظهار کرد: در راستای احداث این پروژه اعتباری بالغ بر 60 میلیون تومان هزینه شده است.

میرزایی افزود: این منبع ذخیره آب به مساحت 32 مترمکعب احداث شده که 32 هزار مترمکعب آب برای مصارف شرب و دام روستا ذخیره می کند.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: با اجرای این پروژه 60 خانوار و عشایر کوچرو منطقه از آن منتفع می شوند و آب شرب مورد نیاز آنان تامین می شود.

وی تصریح کرد: این پروژه شامل منبع ذخیره آب شرب روستا و کانال آبشخور جهت مصارف دام می باشد.

میرزایی هدف از اجرای این پروژه را مهاجرت معکوس از شهر به روستا و همچنین جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر عنوان کرد و گفت: با اجرای این کار جهادی و ابادانی در این روستا، برخی از مردم شهر که اهل این روستا بوده اند، تصمیم گرفته اند جهت اشتغالزایی به این روستا مهاجرت کنند.

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید