امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

پروژه حسینیه روستای باولک شهرستان ملکشاهی افتتاح شد

Share/Save/Bookmark

به مناسبت هفته بسیج پروژه حسینیه ابالفضل(ع) روستای باولک شهرستان ملکشاهی باحضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) و جمعی از مسئولین شهرستان ملکشاهی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش ملکشاهی خبر، در پنجمین روز هفته بسیج پروژه حسینیه ابالفضل(ع) روستای باولک شهرستان ملکشاهی باحضور فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) و جمعی از مسئولین شهرستان ملکشاهی افتتاح و به بهره برداری رسید.

سرهنگ پاسدار "علی میرزایی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: یکی از برنامه های راهبردی سپاه ناحیه ملکشاهی، محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق دورافتاده شهرستان می باشد.

وی اظهار کرد: اجرای برنامه های سازندگی و محرومیت زدایی یکی از شاخص ترین برنامه های بسیج در شهرستان ملکشاهی است که سپاه ناحیه ملکشاهی با عزم جهادی در این راستا قدم برداشته است.

میرزایی افزود: ساخت حسینیه ابالفضل(ع) یکی از پروژه های محرومیت زدایی است که در سال جاری احداث گردیده است.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: این پروژه با زیربنای 462 مترمربع در روستای روستای باولک از توابع بخش گچی شهرستان ملکشاهی اجرا شده است.

وی تصریح کرد: جهت اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان هزینه شده که 50 میلیون تومان آن از محل اعتبارات سازندگی و محرومیت زدایی و بیش از 350 میلیون تومان از محل کمکهای خیرین منطقه بوده است.

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید