امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

بسیج عامل وحدت، انسجام و یکپارچگی است/ بسیج و بسیجیان یکی از افتخارات انقلاب اسلامی

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: بسیج عامل وحدت، انسجام و یکپارچگی است.

به گزارش ملکشاهی خبر، "سردار حسینی"؛ فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در یادواره شهدای دانش آموز شهرستان ملکشاهی گفت: پیامبر اکرم(ص) تحول جدیدی در تاریخ بشریت رقم زد و انقلاب اسلامی در ادامه نهضت پیامبر(ص) در مقابله با استکبار، ناعدالتی ها و استقرار عدالت و برابری و دفاع از مظلومین بوده است.

وی با اشاره به رشادت های دانش آموزان در دوران دفاع مقدس گفت: سن، قد، وزن و موقعیت جغرافیایی باعث نمی شود که دانش آموزان در کار دفاع شرکت نکنند.

سردار حسینی افزود: اعتقاد، ایمان، صلابت، شجاعت و ایثارگری در جوانان ما موج می زد، از جوانان کوچک، مردانی ساخته می شود که به الگو و اسطوره و تاریخ کشور تبدیل می شوند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع  گفت: رزمندگان دانش آموز و شهدای دانش آموز مایه افتخار کشور هستند، دانش آموزان از خودگذشته کشور، هرکدام تبدیل به دبیرانی می شوند که تاریخ ساز می شوند.

وی تصریح کرد: درتاریخ  انقلاب اسلامی حوادث زیادی اتفاق افتاد، به علت مردمی بودن انقلاب، امنیت انقلاب برعهده مردم بود و امنیت و دفاع مردمی شد.

سردار حسینی ادامه داد: صدور فرمان تاریخی امام (ره) مبنی بر تشکیل ارتش 20میلیونی، این نظام را بیمه کرد و حضور جوانان را تثبیت که تحت عنوان بسیج حضور موثر داشته باشند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) اذعان کرد: یکی از افتخارات انقلاب اسلامی، شهدا، بسیج و بسیجیان هستند.

وی یادآور شد: بسیج عامل وحدت، انسجام و یکپارچگی است.

سردار حسینی تاکید کرد: امروز بایستی با تلاش و بهره برداری از همه امکانات مادی و معنوی برای تامین معیشت مردم تلاش کنیم و تحت رهبری حضرت آقا با عملیاتی کردن تدابیر مقام معظم رهبری ، دولت و مسئولان بدنبال تامین نیازهای مردم هستند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع)  با اشاره به تهدیدات و جنگ روانی دشمن گفت: دشمن تلاش کرده با عملیات روانی، تهدیدات امنیتی، زورگویی و... چوب لای چرخ پیشرفت انقلاب اسلامی بگذارد شاید بتواند کشور را تحت تاثیر قرار دهد.

وی به رشد انقلاب اسلامی و تاثیر آن بر جهان اشاره کرد و افزود: بالندگی انقلاب اسلامی و سیاست انقلاب باعث شد خیلی از ملل های جهان که درخواب بودند از خواب بیدار شوند ، استقلال و آزادی برای همه کشورها یک هدیه است که از انقلاب اسلامی به ارث برده اند.

سردار حسینی در پایان گفت: انشاءالله با وحدت و یکپارچگی از مشکلات کنونی عبور خواهیم کرد، همانگونه که ملت جنگ را اداره کرد این مشکلات نیز اداره خواهد شد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید