امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

راه علاج مشکلات کشور بازگشت به تفکر بسیجی است

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: راه علاج مشکلات مخصوصا در حوزه اقتصاد و بحران های بوجودآمده بازگشت به تفکر بسیجی است.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، "علی میرزایی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در سخنرانی پیش از خطبه های نمازجمعه شهرستان ملکشاهی گفت: امروز مردم ما همزمان با سراسر کشور، نفرت و انزجار خود را از ائتلاف خبیث و نامیمون سعودی ها با برخی از کشورهای عربی و آمریکا و اسرائیل علیه مردم مظلوم یمن را فریاد می زنند.

چرا که یکی از اصول مسلم و چارچوب ایدئولوژیکی انقلاب اسلامی، دفاع از مظلومین جهان است خاصه اینکه آن مظلوم قرابت مذهبی با ما داشته باشد.

یمنی که در واکنش به عقب ماندگی ها و عدم توسعه از یک سو و تضعیف استقلال ملی و نقش منطقه ای اش در مقابل دستگاه حاکم ایستاد، چرا که هم علی عبدالله صالح و هم منصورهادی فقط به دنبال اهداف و منافع تنگ نظرانه خود هستند و حاضر نبودند حتی درد دل عامه مردم را بشنوند اما در مقابل ارتباط تنگاتنگی با سران قبایل و شخصیت های سیاسی داشتند و در واقع غلام حلقه به گوش عربستان سعودی بودند و بدون اجازه آنها آب نمی خوردند.

وی اظهار کرد: این وضعیت برای انصارالله که یکی از جدیدترین و موثرترین جنبش های سیاسی در خاورمیانه است و قرابت ایدئولوژیکی زیادی با جمهوری اسلامی دارد بسیار ناخوشایند بود و به همین جهت تمام قد در مقابل این وضعیت ایستاد و منصور هادی را مجبور به کناره گیری و فرار از کشور کردند.

میرزایی افزود: اما این وضعیت برای عربستان که یک نوکر سینه چاک را از دست داده بود غیرقابل تحمل بود و بلافاصله تجاوزات هوایی و زمینی خویش را بر علیه مردم مظلوم یمن آغاز کرد و در این راستا از هیچ اقدامی فروگذار نکرد، به چه جرمی؟ فقط به جرم اینکه مردم به دنبال توسعه و برون رفت از این وضعیت اسفناک بودند و می خواستند از یوغ استعمار سعودی ها خارج شوند.

بسیاری از کشورهای عرب بی تفاوت و بدون هیچگونه موضع گیری خاصی فقط نظاره گراین وضعیت بودند و خیلی ها هم در این ائتلاف خائنانه مشارکت کردند.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: در این بین خیلی از شیوخ عرب از اسرائیل و آمریکا می ترسند و به جهت اثبات نوکری شان از آمریکا و اسرائیل مدام با همدیگر رقابت می کنند چون برای آنها توسعه و پیشرفت و سربلندی در سایه آمریکا و اسرائیل تعریف شده است ولاغیر و همیشه پیرو محض برنامه ها و نقشه های شوم آنها هستند.

وی با اشاره به حمایت جمهوری اسلامی ایران از مظلومین جهان گفت: اما ما امروز در کمال افتخار اعلام می کنیم که از یمن حمایت می کنیم همانطوری که از سوریه حمایت کردیم ، سوریه ای که قبل از حضور مستشاران جمهوری اسلامی ایران، 94 درصد از خاکش در دست داعش و دیگر تکفیری ها بود اما با ورود ایران اسلامی این معادله برگشت و امروز به فضل پروردگار و با اشاعه تفکر بسیجی 95 درصد از خاک سوریه در دست دولت مرکزی است.

میرزایی ادامه داد: امروز خیلی ها خرده می گیرند که چرا از یمن و سوریه و حزب الله حمایت می کنید، یقین بدانید که این حمایت بی پاسخ نخواهد ماند، تصدیق صحبت های بنده همان تهدیدهای ترامپ مبنی بر به صفر رساندن صادرات نفتی ایران بود که در پاسخ به این تهدیدات ما که اعلام کردیم تنگه هرمز را خواهیم بست تنگه ای که محل عبور بیش از 50 درصد صادرات نفتی جهان است، آنها به فکر مسیرهای جایگزین در باب المندب افتادند که انصارالله در آنجا داشتیم و اگر امروز می گوییم انصارالله نیروی مااست حرف گزافه ای نگفته ایم زیرا همین انصارالله نگذاشت حرف ایران 48ساعت برزمین بماند و دو نفت کش عربستان در باب المندب را زمین گیر کرد.

امروز اگر آمریکا تهدید می کند که اگر ملت ایران می خواهد از گرسنگی نمیرد باید تمام شروط آمریکا را بپذیرد ، خود آمریکا 50میلیون گرسنه داردو مقام معظم رهبری به خوبی پاسخ آنها را دادند که هرگز ملت ایران را تهدید نکنید زیرا هنوز ناله های از سر ترس ملوانان شما و دوستان انگلیسی تان شنیدنی است.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی به اشاعه تفکر بسیجی اشاره کرد و گفت: امروز بسیج و تفکر بسیجی در تمام دنیا اشاعه پیدا کرده است و بسیار قوی تر از گذشته در حال خدمت رسانی به مناطق محروم است.

وی تصریح کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی ، برنامه های متنوعی را در شهرستان ملکشاهی اجرا کرده است که می توان به بندانحرافی روستای پل شکسته، مهار آب روستای ملک آباد، احداث مخازن ذخیره آب، 400 چشمه سرویس بهداشتی جهت نیازمندان، بیش از 70 واحد منزل مسکونی برای نیازمندان، طرحهای اقتصادمقاومتی، کمک به ساخت مسجد و حسینیه و... اشاره کرد.

میرزایی اذعان کرد: تداوم این اقدامات موجب مهاجرت معکوس به روستاها خواهد شد و آینده این مملکت روشن و امیدوارکننده است.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در پایان گفت: راه علاج مشکلات مخصوصا در حوزه اقتصاد و بحران های بوجودآمده بازگشت به تفکر بسیجی است و انشاءالله این تفکر بسیجی عالم گیر و فراگیر خواهد شد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید