امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

13 آبان روز تجلی آزادگی، آزادمردی و شجاعت ملت قهرمان است

Share/Save/Bookmark

فرماندار ملکشاهی گفت: رمز موفقیت و عامل پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، وحدت و مقاومت و اراده آهنین ملت فهیم و بصیر و ولایتمدار بوده است.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، "محمد تاسمه"؛ فرماندار ملکشاهی در مراسم راهپیمایی 13 آبان گفت: برخود لازم می دانم از تمام زحماتی که در ایام اربعین متحمل شده اید چه در بحث پذیرایی از زائرین . چه اسکان که سنگ تمام گذاشتید تقدیر و تشکر می کنم و این حرکت و خودگذشتگی مردم ملکشاهی مایه فخر و سربلندی است ، افتخار می کنم در شهرستانی خدمت می کنم که محب اهل بیت و خادم زائران اباعبدالله الحسین(ع) هستند.

وی اظهار کرد: امروز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و روز تجلی آزادگی و آزادمردی و شجاعت ملت قهرمان ایران اسلامی است که این روز سرنوشت ساز را به محضر مردم عزیز تبریک و تهنیت عرض می کنم.

تاسمه افزود: ملت ایران در این روز نشان دادند که هرگز زیر بار زور نخواهند رفت و تا پای جان از ارزشها و آرمانهای خود دفاع خواهند کرد.

فرماندار ملکشاهی گفت: تا امروز رمز موفقیت و عامل پایداری این نظام همین وحدت و مقاومت و اراده آهنین ملت فهیم و بصیر و ولایتمدار بوده است و امروز دشمن بداند که ایران اسلامی به فضل پروردگار قدرتمندتر شده از گذشته قله های پیشرفت و ترقی را طی می کند و تهدیدهای پوشالی آنها هیچ تاثیری بر روحیه این مردم نخواهد گذاشت.

وی یادآور شد: دشمنان هنوز توان کوبندگی جمهوری اسلامی ایران را ندیده اند، همانطور که معمار کبیر انقلاب فرمودند که رهبر ما آن طفل 13ساله ای است که با قلب کوچک خود ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگتر است و با نارنجک خود را زیر تانک انداخت و خود را فدا کرد تا ارزشهای انقلاب فدا نشوند.

تاسمه اذعان کرد: مطمئن باشید میلیونها حسین فهمیده داریم که اگر رهبر فرزانه لب تر کند و دستور جهاد دهد، دودمان استکبار بر باد خواهند داد.

فرماندار ملکشاهی تهدیدات آمریکا علیه کشور ما را تبلیغات و عملیات روانی عنوان کرد و افزود: امروز تهدید  از جانب آمریکا یک بلف است و طراحی سناریو جنگ علیه کشور ما فقط جنبه تبلیغاتی دارد، آمریکایی ها بارها ما را آزمودند و آزموده را آزمودن خطاست، چندین جنگ نیابتی را علیه کشور ما به راه انداختند، درجنگ 33 روزه حزب الله به نیابت از ایران و اسرائیل به نیابت از آمریکا وارد جنگ شدند که به اصطلاح مدرن ترین ارتش دنیا که ادعای گنبد آهنین دارد در مقابل چشمان دنیا در برابر حزب الله عاجز و ناتوان ماند و درخواست آتش بس کرد.

وی در پایان گفت: در جنگ یمن، انصارالله به عنوان یک گروه کوچک نظامی توانست شریک نظامی و تجاری آمریکا یعنی همان عربستان که ادعای ژاندارم منطقه را دارد به زانو درآورد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید