امروز    شنبه , 26/آبان/1397   Saturday , 17/November/2018  - 

نوکری زائرین سیدالشهداء نعمتی بزرگ است/ با جان و دل پذیرای زائرین هستیم

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: خدمات رسانی به زائرین سیدالشهداء نعمتی است بزرگ که خداوند متعال به استان ایلام هدیه داده و ما در شهرستان ملکشاهی با جان و دل پذیرای این عزیزان هستیم.

سرهنگ پاسدار "علی میرزایی" ، فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر گفت: باتوجه به تردد خيل عظيم زائران اربعين به كشور عراق و ترافیک سنگین در محور مهران - ایلام، زائرین عتبات عالیات مسیر مهران - ملکشاهی -ایلام را برای تردد به مرز بین المللی مهران انتخاب کرده اند.

وی اظهاركرد: هم اکنون جمع کثیری از زائرین عتبات عالیات در حال عبور از شهرستان ملکشاهی هستند و ترافيك روان در مسيرهاي ارتباطي شهرستان حاكم است.

میرزایی افزود: ما در شهرستان ملکشاهی نوکری زائرین حسینی را برای خود افتخار دانسته و با جان و دل پذیرای این عزیزان هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: یقین دارم که خدمات رسانی به زائرین سیدالشهداء نعمتی است بزرگ که خداوند متعال به جهت هشت سال مقاومت و ایستادگی استان ایلام به این مردم هدیه داده است و ما در شهرستان ملکشاهی نوکری زائرین حسینی را برای خود افتخار دانسته و با جان و دل پذیرای این عزیزان هستیم.

وی یادآور شد: حسینیه ها، مساجد وپايگاههاي بسيج شهرستان آماده اسکان و پذیرایی از زائرین می باشند و مردم نذورات و خیرات خود را به ایستگاههای صلواتی و محل اسکان زائرین انتقال می دهند.

میرزایی تصریح کرد: از تمام توان وظرفیت های ادارات و نهادهای شهرستان، سپاه، بسيج و مردم جهت پذیرایی از زائرین اربعین حسيني و سفري ايمن برای تردد زوار استفاده شده است.

 

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: پنج موکب جهت پذیرایی از زائرین اربعین در شهرستان برپا شده و از زائرین پذیرایی به عمل می آید.

وی اذعان کرد: با همکاری بسیجیان، مردم و مسئولین شهرستان، روزانه بیش از پنج هزار پرس غذای گرم در بین زائران حسینی در موکبهای این شهرستان توزیع می شود.

میرزایی با تشکر از مردم ولایتمدار ملکشاهی یاد آور شد: دهها نفر از مردم شهرستان و نیروهای بسیجی بصورت شبانه روزی کار پخت و پز و بسته بندی این نذورات را بصورت خودجوش انجام می دهند.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی به اسکان زائرین در شهرستان اشاره کرد و گفت: دو مکان جهت اسکان زائرین آماده گردیده و زائرین اربعین که از شهرستان ملکشاهی عبور می کنند در این مکانها اسکان داده می شوند.

وی یادآور شد: گشتهای اطلاعاتی و عملیاتی بسیج بصورت شبانه روزی در مسیر های تردد زائرین در شهرستان مستقر بوده و امنیت کامل در محورهای ارتباطی شهرستان برقرار است.

میرزایی در پایان گفت: از تمام توان وظرفیت های ادارات و نهادهای شهرستان، سپاه، بسيج و مردم جهت پذیرایی از زائرین اربعین حسيني و سفري ايمن برای تردد زوار استفاده شده است.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


اخبار پربازدید