امروز    جمعه , 25/آبان/1397   Friday , 16/November/2018  - 

استقرار 12دستگاه آمبولانس در محورهای شهرستان ملکشاهی/ آمادگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین

Share/Save/Bookmark

رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان ملكشاهي از استقرار 12دستگاه آمبولانس در مسیرهای ارتباطی شهرستان جهت خدمات دهی به زائرین اربعین خبر داد.

"صمیر جمشیدی" رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان ملكشاهي در گفتگو با ملكشاهي خبر، گفت: با توجه به اینکه مسیر شهرستان ملکشاهی به عنوان راه دوم و موازی مسیر اصلی شناخته شده و هر ساله نیز این مسیر نقش مهمی در تردد زائرین داشته است لازم است تمهیداتی در حوزه بهداشت و درمان و فوریتهای پزشکی انجام گیرد.

وی اظهار کرد: در راستای خدمات رسانی مطلوب در حوزه بهداشت و درمان در مسیر ارتباطی ایلام – ملکشاهی و ملکشاهی تا مهران، 12دستگاه آمبولانس به همراه تکنسین و تجهیزات پزشکی به مدت 20 روز مستقر شده است.

جمشیدی افزود: یک پایگاه مرکزی به همراه چهار اکیپ سیار بهداشت و درمان و درمانگاه شبانه روزی نیز به صورت ویژه تا پایان برگشت زائرین در این شهرستان فعالیت خواهند کرد.

رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان ملكشاهی گفت: اكيپ های بهداشت بصورت سيار جهت كنترل آب آشاميدني و موادغذايي در موکبها و ایستگاههای پذیرایی از زائرین نظارت خواهند نمود.

وی تصریح کرد: ارائه كليه خدمات درماني به زائران بصورت رايگان انجام مي پذيرد.

جمشیدی ادامه داد: خدمات پزشکی از جمله ويزيت، تزريقات، داروهاي اوليه و انتقال مصدومين به زائرين ارائه می گردد.

رئیس شبكه بهداشت و درمان شهرستان ملكشاهي اذعان كرد: كليه پرسنل شبكه بهداشت اعم از اداري، درماني، بهداشتي و فوريت پزشكي در آماده باش هستند.

وی با اشاره به خدمات درماني در مسيرهاي ارتباطي شهرستان گفت: مركز درماني روستاي گنبد پيرمحمد در مسير ارتباطي ملكشاهي به مهران آماده ارائه خدمات به زائرين مي باشد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


اخبار پربازدید