امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

خدمات دهی هلال احمر ملکشاهی به زائرین/ استقرار سه پایگاه امدادونجات درمحورهای شهرستان

Share/Save/Bookmark

رئیس جمعیت هلال احمر ملکشاهی گفت: خدمات دهی جمعیت هلال احمر ملکشاهی به زائرین اربعین با استقرار سه پایگاه امداد ونجات، یک ست نجات، سه دستگاه آمبولانس، 15 نفر نجاتگر و امدادگر و 5 نفر پرسنل صورت می گیرد.

"صادق کریمی نژاد"؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: جهت خدمات دهی به زائرین اربعین حسینی، سه پایگاه امداد و نجات و یک دستگاه ست نجات در مسیرهای ارتباطی شهرستان ملکشاهی مستقر شده است.

وی اظهار کرد: محل استقرار این پایگاهها در سه راهی دره شهر ملکشاهی ایلام، روستای پاریاب و گردنه ترشابه و ست نجات در روستای گنبد پیرمحمد می باشد.

کریمی نژاد افزود: خدمات دهی جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی به زائرین اربعین بصورت شبانه روزی با 15 نفر امدادگر و نجاتگر، 5 نفر پرسنل و سه دستگاه آمبولانس صورت می گیرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی گفت: چهار تخته چادر در موکب مرکزی شهرستان برپا شده است که سه چادر برای اسکان اضطراری و یک چادر پایگاه سلامت به منظور تست قند خون و فشار خون توسط داوطلبان و جوانان می باشد.

وی تصریح کرد: اسکان اضطراری در ساختمان جمعیت هلال احمر ملکشاهی به ظرفیت 40 نفر آماده اسکان زائرین می باشد.

کریمی نژاد اذعان کرد: جمعیت هلال احمر شهرستان ملکشاهی، آمادگی کامل جهت خدمت رسانی در طرح اربعین 97 به زائران اباعبدالله الحسین(ع) را دارد.

 

 

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید