امروز    شنبه , 26/آبان/1397   Saturday , 17/November/2018  - 

بسترهای توسعه و اشتغالزایی در ملکشاهی فراهم می شود

Share/Save/Bookmark

رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: این بنیاد با همکاری دستگاه های اجرایی بسترهای لازم جهت ورود مردم به حوزه اشتغال و کارآفرینی را در شهرستان ملکشاهی فراهم می کند.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان ایلام در شهرستان ملکشاهی اظهار داشت: همدلی و مشارکت مردم در طرح هایی که بنیاد مستضعفان اجرا می کند یک اصل مهم است چرا که نیازهای اصلی و خواسته های یک منطقه باید توسط خود مردم ارائه و با مشارکت آنها عملیاتی گردد.

وی افزود: تجربه نشان داده که ایران اسلامی با پول نفت به خوبی آباد نشده و هر جا مردم از مشارکت در روند امورات عمرانی و اشتغالزایی به دور بوده اند کار آنچنانی تحقق نیافته است.

رئیس بنیاد مستضعفان یادآور شد: وظیفه مسئولان دولتی و نهادهای که به هر نحوی دستی در امورات عمرانی و توسعه دارند ایجاد بستر جهت مشارکت هوشمندانه و خلاقانه مردم در امر اشتغال و کارآفرینی است.

سعیدی کیا اضافه کرد: ایجاد حسن اعتماد بین مسئولان و مردم باید اول از طرف مدیران اجرایی شود و این اعتماد متقابل سنگ بنای توسعه کشور و هر منطقه ای است.

وی با بیان اینکه شهرستان ملکشاهی به لحاظ شاخص های توسعه از محرومترین مناطق کشور محسوب می شود، گفت: با کمک دستگاه های اجرایی اقدامات خوبی در حوزه زیرساخت های عمرانی ، بهداشت و درمان ، آموزش و اشتغالزایی انجام خواهد گرفت و شهرستان در مسیر توسعه پایدار قرار می گیرد.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه تسهیلات اشتغالزایی از طرف این بنیاد با نرخ سود هشت درصد و به دور از مراحل بروکراسی اداری واگذار می شود از مردم شهرستان ملکشاهی خواست از این تسهیلات در جهت کارآفرینی و اشتغالزایی حداکثر استفاده را داشته باشند.

"محمدتاسمه"؛ فرماندار ملکشاهی در این جلسه گزارشی از وضعیت شهرستان، پروژه های عمرانی دردست اقدام و روند توسعه شهرستان ارائه داد.

وی خواستار توجه ویژه مسئولین بویژه استاندار و رئیس بنیاد مستضعفین کشور به شهرستان ملکشاهی و تخصیص اعتبار جهت پروژه های عمرانی شهرستان شد.

فرماندار ملکشاهی گفت: پروژه های مهمی از جمله دی کلینیک، پروژه آبرسانی و جندین پروژه عمرانی دیگر در حوزه های مختلف در شهرستان ملکشاهی در دست اجرا می باشد که نیازمند تخصیص اعتبار کافی می باشد و انشاءالله با همت بنیاد مستضعفان، استاندار، نمایندگان محترم در مجلس و سایر مسئولین مرتبط شاهد تکمیل این پروژه ها باشیم و شهرستان ملکشاهی توسعه یابد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


اخبار پربازدید