امروز    جمعه , 25/آبان/1397   Friday , 16/November/2018  - 

تمام قد از طرح توسعه پایدار شهرستان ملکشاهی حمایت می کنیم

Share/Save/Bookmark

استاندار ایلام گفت: تمام قد از طرح توسعه پایدار شهرستان ملکشاهی که با کمک بنیاد مستضعفان اجرا می شود حمایت می کنیم.

به گزارش ملکشاهی خبر، "قاسم سلیمانی دشتکی" در جلسه مشترک شورای اداری و ستاد اقتصاد مقاومتی استان که با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان و هیئت همراه، امینی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی، درویشی معاون امور اقتصادی و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی در ملکشاهی برگزار شد، گفت: تمام مدیران دستگاههای اجرایی موظف هستند به طور همه جانبه از طرح توسعه پایدار شهرستان ملکشاهی حمایت نمایند تا این شهرستان تبدیل به الگویی برای سراسر کشور شود.

وی با تقدیر از بنیاد مستضعفان به خاطر اجرای این طرح در شهرستان ملکشاهی ابراز داشت: یکی از کارهای بزرگی که بنیاد مستضعفان انجام می دهد ترویج فرهنگ کار و تلاش در بین مردم است و با استفاده از منابع کم فرصت هایی برای ایجاد اشتغال و توسعه مهیا می نماید و این بسیار ارزشمند است.

سلیمانی دشتکی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های شهرستان ملکشاهی خاطر نشان کرد: اجرای طرح های آبخیزداری و ایجاد باغات و طرح های تولید گل نرگس و گل محمدی در این اراضی، گسترش فعالیت های دامداری و اصلاح نژاد دام ها و نیروی انسانی تلاشگر از جمله ظرفیت هایی است که در شهرستان ملکشاهی می تواند تبدیل به فرصت های خوبی برای توسعه باشد.

نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: در شهرستان ملکشاهی مشاغل زیادی را می توان با توجه به پتانسیل های این شهرستان ایجاد کرد چرا که استعدادهای بسیار بالاتری نسبت به دیگر مناطق محروم کشور در آن وجود دارد.

وی در پایان اظهار داشت؛ در همه ی بخش ها دستگاههای اجرایی استان متعهدانه وارد کار شوند و با کمک به بنیاد مستضعفان همکاری همه جانبه ای را داشته باشند.

استاندار ایلام گفت: باید چنان این طرح را کامل اجرا کرد که روزی از ملکشاهی بعنوان الگوی توسعه نه تنها در استان بلکه در دیگر نقاط کشور یاد شود.

افزودن نظر


اخبار پربازدید