امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

آغاز به کار قرارگاه رسانه ای اربعین در مهران

Share/Save/Bookmark
قرارگاه رسانه ای اربعین با حضور سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور و دکتر دارابی معاون امور استانهای صدا و سیما در مرز مهران افتتاح شد.
به گزارش ايلام بيدار ، با حضور مسئولان استانی و کشوری، قرارگاه رسانه ای اربعین در مرز مهران آغاز به کار کرد

"علیرضا شیروی"، مدیرکل صداوسیمای مرزک ایلام در حاشیه این نشست به خبرنگار ایلام بیدار گفت: به جهت پوشش مناسب و گستره اربعین در مهران قرارگاه رسانه‌ای اربعین در مرز مهران راه اندازی شد.
وی اظهار کرد: استفاده از همه ظرفیت‌های صدا و سیمای مرکز ایلام برای پوشش حماسه بزرگ اربعین 97 ضرورت دارد.
شیروی ضمن تشریح دستور کار جلسه اهمیت و پوشش مطلوب این رویداد بزرگ فرهنگی یادآوری و بر برنامه‌ریزی منسجم حوزه‌های مختلف صدا، سیما ، خبر، فنی، فضای مجازی و واحدهای پشتیبانی تاکید کرد.
مدیرکل صداوسیمای مرکز ایلام با تقدیر از مردم استان ایلام در اربعین سال گذشته ادامه داد: باید امسال نیز همچون سال گذشته از تمام ظرفیت‌های استان برای استقبال ، اسکان و پذیرایی از زائران کربلای معلی استفاده کرد.
وی با اشاره به نقش صدا و سیما و رسانه های استانی در پوشش این حماسه بزرگ تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز ایلام نیز همگام با سایر نهادها تمام ظرفیت خود را برای پوشش رویداد فرهنگی ـ مذهبی  اربعین حسینی امسال به کار می‌گیرد.
در مراسم افتتاحیه قرارگاه رسانه ای اربعین "علی دارابی"، معاون امور استان های سازمان صدا و سیما، سردار "حسین اشتری"، فرمانده نیروی انتظامی، استاندار ایلام و جمعی از مسئولان نظامی و انتظامی حضور داشتند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید