امروز    جمعه , 25/آبان/1397   Friday , 16/November/2018  - 

آماده استقبال از زائران اربعین هستیم

Share/Save/Bookmark

استاندار ایلام گفت:با همراهی مردم مرز دار استان اربعین امسال پرشورتر از سال های گدشته و در نهایت امنیت و آرامش برگزار شود.

به گزارش ملکشاهی خبر، به نقل از ايلام بيدار ،"قاسم سلیمانی"، استاندار ایلام در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام اظهار کرد: اقدامات شاخصی در زمینه امنیت و آرامش در مرز مهران اندیشیده شده است.

فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه مجموعه نیروی انتظامی یگان های زیادی را جهت تامین امنیت زائران اربعین حسینی (ع) به مرز مهران اعزام کرده است، گفت: از لحاظ کنترل مسائل قانونی همانند پیشگیری از رویدادهای غیرقانونی و مواد مخدر از صفر تا 100 اندیشیده شده است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در راستای بهبود زیرساخت های استان نسبت به سال گذشته انجام شده است، گفت: با آمادگی بیشتری به استقبال اربعین خواهیم رفت.

سلیمانی ادامه داد: امیدواریم با همتی که در مجموعه مدیریتی استان وجود دارد و با استفاده از توان نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح، مراسمی منظم و با امنیتی ویژه داشته باشیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با همراهی مردم مرز دار استان اربعین امسال پرشورتر از سال های گدشته و در نهایت امنیت و آرامش برگزار شود.

انتهای پیام/

افزودن نظر


اخبار پربازدید