امروز    جمعه , 23/آذر/1397   Friday , 14/December/2018  - 

نیروی انتظامی در برقراری فضای آرام جامعه نقش اساسی بر عهده دارد

Share/Save/Bookmark

فرماندار ملکشاهی با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و از زحمات دست اندرکاران این نهاد در حفظ امنیت جامعه قدردانی کرد.


 

به گزارش ملکشاهی خبر، "محمد تاسمه"؛ فرماندار ملکشاهی با صدور پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را گرامی داشت و از زحمات دست اندرکاران این نهاد در حفظ امنیت جامعه قدردانی کرد.

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امنیت و آرامش حاکم بر کشور عزیز ایران اسلامی ، مرهون تلاش ها و رشادت کلیه ی نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی که همواره با از خودگذشتگی خود این موهبت ارزشمند را برای ملت عزیز ایران فراهم کرده اند می باشد.

"نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران" در حفظ نظم ، امنیت داخلی و برقراری فضای آرام جامعه نقش اساسی و کلیدی بر عهده دارد و همیشه ثابت کرده است که بعنوان یار و یاور در کنار مردم بوده و از هرگونه خدمتِ صادقانه کوتاهی نکرده است.

در این بین "نیروی انتظامی" ، در برقراری امنیت جامعه ، "شهیدان و جانبازان" زیادی را تقدیم ایران اسلامی کرده است که همواره بر دلاوری ها و ایثارگری های آنان افتخار می ورزیم.

اینجانب ضمن پاسداشت و ارج نهادن به خانواده های شهیدان و جانبازان ناجا ، "هفته نیروی انتظامی" را به کلیه نیروهای ارزشمند و جان برکف این نهاد بویژه در شهرستان ملکشاهی تبریک عرض می کنم و برای همه ی این عزیزان عمری با عزت مسئلت دارم.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید