امروز    دوشنبه , 26/آذر/1397   Monday , 17/December/2018  - 

استاندار ایلام حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد

Share/Save/Bookmark
استاندار ایلام ضمن عرض تسلیت، حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد.
به گزارش ملکشاهی خبر، به نقل از ايلام بيدار ، استاندار ایلام ضمن عرض تسلیت، حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد.

به گزارش ایلام بیدار به نقل از روابط عمومی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی در پیامی ضمن تسلیت حادثه تلخ اهواز، این حرکت تروریستی را محکوم کرد.

در این پیام آمده است: در آستانه چهل سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در آغاز هفته دفاع مقدس خبر ناگوار حمله تروریستی و ناجوانمردانه در حین رژه نیرو های مسلح که منجر به شهادت و زخمی شده عده ای از نیروهای نظامی و انتظامی و مردم بیگناه حاضر در صحنه شد کام همه را تلخ کرد.

این پیام می افزاید: اگرچه دشمنان این آب و خاک همواره و در طول سالیان متمادی سعی داشته اند به طرق مختلف ازجمله ترورهای وحشیانه در عزم و اراده ملت بزرگ ایران خلل وارد کنند اما این مردم آگاه و هشیار ایران بوده اند که همواره در پشت سر این نظام مقدس ایستاده اند و مقتدرانه راه عزت و سرافرازی را پیموده اند. پرواضح است که حادثه تروریستی اهواز همچون دیگر حرکت های منافقانه و مزدورانه موجب اتحاد و وحدت بیشتر آحاد مختلف ملت در مقابل دشمنان این آب و خاک خواهد شد و عزم و اراده پولادین این ملت برای ایستادن در مقابل دشمنان را دوچندان خواهد کرد.

در پایان این پیام آمده است: اینجانب ضمن محکوم کردن و اعلام انزجار از این حرکت ددمنشانه، این حادثه را به مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور محترم، ملت شریف ایران اسلامی، هموطنانمان در خوزستان و خانواده های داغدیده این عزیزان تسلیت عرض می کنم.

قاسم سلیمانی

استاندار ایلام

انتهای پیام/س

افزودن نظر