امروز    شنبه , 26/آبان/1397   Saturday , 17/November/2018  - 

اتکای انقلاب اسلامی به پشتوانه بسیج رمز پیروزی در برابر دشمنان است

Share/Save/Bookmark

دبیرکل حزب سبز با بیان اینکه اتکای انقلاب اسلامی به پشتوانه نیروهای مردمی رمز پیروزی ما در برابر دشمنان بوده، گفت: تجربه بسیج اکنون به عنوان یک نمونه‌ موفق در کشورهای مختلف به کارگیری می‌شود.

خبرگزاری فارس:  اتکای انقلاب اسلامی به پشتوانه بسیج رمز پیروزی در برابر دشمنان است

حسین کنعانی‌مقدم دبیرکل حزب سبز در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه بسیج یک قدرت وسیع مردمی است و از پشتوانه‌های اصلی انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح در برابر دشمنان به شمار می‌رود، گفت: این قدرت نیروهای مردمی بود که توانستi تمام توطئه‌ها و دسیسه‌هایی که برای تقابل با انقلاب اسلامی یکپارچه شده بودند را در هم بکوبد.

وی افزود: اتکای انقلاب اسلامی به پشتوانه نیروهای مردمی و با ایمان عملاً رمز پیروزی ما در برابر دشمنان بوده و این قدرت بسیج شده برای انقلاب عملاً در صحنه‌های نظامی، امنیتی و اقتصادی کارایی و کارآمدی خود را بارها به نمایش گذاشته است. همچنین با سازمان‌یافتگی، ایمان و تفکر انقلابی تاکنون در برابر همه تهدیدات، کشور را حفظ کرده است.

دبیرکل حزب سبز با اشاره به الگوسازی بسیج در سایر کشورهای منطقه گفت:‌ این نهاد مردمی و شجره طیبه‌ای که امام در انقلاب اسلامی بنیان نهاد اکنون به عنوان یکی نمونه‌ موفق در کشورهای مختلف به کارگیری می‌شود.

کنعانی‌مقدم در پایان تأکید کرد: موفقیت های شگرفی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و فرهنگی توسط نهاد بسیج در داخل کشور ایجاد شده و سایر کشورهای منطقه نیز از همین شیوه‌ها به عناوین مختلف در مسائلی چون مقاومت در برابر دشمنان منطقه‌ای و بین‌الملی استفاده کرده‌اند.

انتهای پیام/

افزودن نظر


اخبار پربازدید