امروز    جمعه , 25/آبان/1397   Friday , 16/November/2018  - 

بسیج، نهادی زنده و پویا است

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: ، بسیج زنده و پویا است و تمامی اتفاقات کشور را رصد می کند و اگر کسی چشم طمع به این کشور و نظام داشته باشد از صفحه روزگار محو خواهد کرد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص) شهرستان ملکشاهی همزمان با سراسر استان ایلام با حضور گردانهای بیت المقدس، امام حسین(ع)، الزهرا، پیشکسوتان و بسیجیان پایگاههای مقاومت و اقشار بسیج برگزار شد.

همزمان با این رزمایش، گروههای جهادی با اعزام به حاشه شهر و مناطق محروم به انجام اقدامات محرومیت زدایی و عمران و آبادانی پرداختند.

سرهنگ پاسدار "علی میرزایی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در این رزمایش گفت: امروز حضور شما بسیجیان در رزمایشی که مزین است به نام محمد رسول الله(ص)، نشان دهنده لبیک به فرامین فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای است.

وی اظهار کرد: معاندین نظام و ایادی غرب بدانند  به کوری چشم دشمنان، بسیج زنده و پویا است و تمامی اتفاقات کشور را رصد می کند و اگر کسی چشم طمع به این کشور و نظام داشته باشد از صفحه روزگار محو خواهد کرد.

میرزایی افزود: آمریکایی که زمانی توانایی مدیریت دو جنگ بزرگ را داشت، نتوانست حمله نظامی علیه ایران را اعمال کند.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی گفت: امروز که مقامات پنتاگون اعتراف می کنند توانایی ورود به هیچ جنگی را ندارند، قطعا جرات حمله نظامی به کشور ما را نخواهند داشت و بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری قطعا هیچ جنگی رخ نخواهد داد.
اینها هنوز هیمنه و توان کوبندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را ندیده اند و پیشنهاد میکنیم توان دفاعی ما را امتحان نکنند چون آزموده را آزمودن خطاست.

وی با اشاره به ایستادگی رزمندگان و بسیجیان در دوران دفاع مقدس گفت: اگر در دوران دفاع مقدس با 980 هزار رزمنده با دست خالی در مقابل 35 کشور دنیا ایستادگی کردیم و اجازه ندادیم یک وجب از خاک کشور به دست دشمن بیفتد، امروز 20 میلیون بسیجی با انگیزه داریم.

میرزایی یادآور شد: اگر دشمن ناو کوچک آهنی دارد که با یک موشک از بین می رود، ناو ما حزب الله است، ناو ما فلسطین و یمن است. یمنی که با دست خالی  عربستان تا دندان مسلح را زمین گیر کرده و هیمنه پوشالی آل سعود را از هم پاشیده است.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی بصیرت و ولایتمداری ملت ایران اسلامی را عامل استحکام انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: ما ملتی بصیر، فهیم و ولایتمدار داریم که به هیچ وجه به وسوسه های دشمنان قسم خورده پشت نبسته و دلگرم نخواهند شد و قطعا مسئولان نظام برای برون رفت از این مشکلات و اتفاقات اخیر، چاره اندیشی خواهند کرد و آینده و افق نظام اسلامی روشن و امیدوارکننده است، چون نظام افراد پابکار و با انگیزه ای چون شما بسیجین همیشه درصحنه دارد.

وی هدف از اجرای این رزمایش را امید بخشی مردمی، ناامید کردن دشمن، و اعلام تعامل و همکاری با دستگاه هایی که خواستار همکاری با بسیج در زمینه های خدمات رسانی به مردم هستند عنوان کرد و گفت: از ابتدای انقلاب بسیج و سپاه کمک‌ حال و یاری گر دولت‌ها بوده‌ و امروز همه بضاعت و تجربیات بسیج و امکانات آن برای حمایت از دولت و برای خدمت به مردم و برطرف کردن محرومیت‌ها در کشور آماده است.

میرزایی با بیان اینکه تمام توان سپاه و بسیج برای خدمت صادقانه به مردم بکارگیری می‌شود، عنوان کرد: همزمان با این رزمایش، گروه های جهادی بسیج در حاشیه شهر برای خدمت بی منت به مردم مشغول به فعالیت خواهند بود.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


اخبار پربازدید