امروز    چهارشنبه , 01/فروردين/1397   Wednesday , 21/March/2018  - 

فرماندار جدید ملکشاهی منصوب شد

Share/Save/Bookmark

طی حکمی از سوی استاندار ایلام، "محمد تاسمه" بعنوان سرپرست فرمانداری شهرستان ملکشاهی منصوب شد.

به گزارش ملکشاهی خبر، آئین تودیع ومعارفه فرماندار ملکشاهی با حضورمعاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام، امام جمعه ملکشاهی، مسئولین و مردم در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.

"محمد نوذری" معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام در این مراسم گفت: استان مرزی ایلام دارای ظرفیت های کم نظیری است که در جهت توسعه و استفاده از فرصت های آن باید همه مردم و مسئولان و گروه های مختلف سیاسی و اجتماعی با وحدت و انسجام در کنار هم فعالیت جهادی داشته باشند.

وی اظهار کرد: شهرستان ملکشاهی نیز با توجه به اینکه در مسیر عتبات عالیات قرار گرفته و به لحاظ موقعیت جغرافیایی و کشاورزی دارای ظرفیت های خوبی است، میتواند بیش از این در مسیر توسعه و عمران قرار گیرد.

نوذری با اشاره به خدمات دولت در طول سنوات گذشته یادآور شد: اصحاب رسانه باید این خدمات را هر چه بهتر برای عامه مردم تشریح و بیان کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: انسجام و اتحاد عموم مردم و مسئولان شاه کلید حرکت ایلام در مسیر توسعه استو

فرماندار جدید ملکشاهی نیز در این مراسم هدف خود را خدمت صادقانه و بی وقفه به مردم اعلام کرد و گفت: در این راه از همه گروه های سیاسی و نهادهای مختلف در خواست همکاری و تعامل دارم.

محمد تاسمه با بیان اینکه شهرستان ملکشاهی زادگاه مادری اوست، گفت: باید از فرصت های کم نظیر مادی و معنوی شهرستان به خوبی استفاده شود و شهرستان را به سوی توسعه ای پایدار رهنمون ساخت.

وی بزرگترین دغدغه خود را ایجاد فضای کسب و کار برای جوانان اعلام کرد و گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید با تلاش مضاعف زمینه تولید و اشتغال را برای جوانان فراهم کنند.

در پایان این مراسم با قرائت حکم انتصاب، محمد تاسمه به عنوان سرپرست فرمانداری ملکشاهی معرفی و از خدمات اسد قاسمی فرماندار سابق ملکشاهی قدردانی گردید.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید