امروز    چهارشنبه , 01/فروردين/1397   Wednesday , 21/March/2018  - 

افتتاح پروژه برق رسانی به روستای گراب خوشادول ملکشاهی

Share/Save/Bookmark

پروژه برق رسانی به روستای گراب خوشادول شهرستان ملکشاهی با اعتبار 500 میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، پروژه برق رسانی به روستای گراب خوشادول شهرستان ملکشاهی با حضور مدیرعامل شرکت برق استان، فرماندار وجمعی از مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

"احمد کیانی"؛ مدیر شرکت توزیع برق ملکشاهی گفت: برق رسانی به این روستا با اجرای 500 متر شبکه فشار ضعیف و نصب یک دستگاه ترانسفورماتور 50 کیلوولت آمپر با صرف اعتبار 500 میلیون ریال اجرا و به مرحله بهره برداری رسیده است.

وی اظهار کرد: با بهره برداری از این پروژه 20 خانوار تازه اسکان یافته روستای گراب خوشادول از توابع بخش مرکزی شهرستان برق دار شدند.

کیانی یکی دیگر از طرح های مشابه در دست اقدام این شرکت را برقدار کردن روستای انجیر دانست و تاکید کرد: پروژه برق رسانی به این روستا نیز با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون ریال در دست اقدام است و اوایل سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر شرکت توزیع برق ملکشاهی با اشاره به دیگر پروژه های برق رسانی گفت: احداث یک هزار متر شبکه روشنایی معابر در 2 روستای گنبد پیرمحمد و قلعه جوق نیز با اعتبار یک میلیارد و 300 میلیون ریال نیز در دست اقدام است.

تعداد مشترکان برق شهری و روستایی در این شهرستان هشت هزار مشترک است و با برق دار شدن روستای گراب و انجیر که در دست اقدام است همه ۲۶ روستای شهرستان برق دار خواهند شد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید