امروز    دوشنبه , 28/اسفند/1396   Monday , 19/March/2018  - 

مردم در 40 سال گذشته پشتیبان نظام بوده‌اند/ مسؤولان به فکر مردم باشند

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: مردم در طول 40 سال که از عمر انقلاب می‌گذرد، همیشه و در همه حال پشتیبان نظام بوده و هستند؛ مسؤولان باید به فکر مردم باشند.

خبرگزاری فارس: مردم در 40 سال گذشته پشتیبان نظام بوده‌اند/ مسؤولان به فکر مردم باشند

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس استان تهران، سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی در حاشیه مراسم وداع با پیکر مطهر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در ورامین در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: حضور شهدا در این جمع بار ما را سنگین کرده است و باید پاسخ شهدا را بدهیم و راه شهدا را برویم و برای رضای خدا قدم برداریم؛ نه برای رضای فلان کس که از ما راضی باشد؛ باید به‌گونه‌ای رفتار کنیم که خدا و شهدا از ما راضی باشند.

وی افزود: مردم در طول 40 سال که از عمر انقلاب می‌گذرد، همیشه و در همه حال پشتیبان نظام بوده و هستند؛ مسؤولان باید به فکر مردم باشند و بر خدا توکل کنند و با این کار، مشکلات رفع خواهد شد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران با اشاره به وداع با پیکر دو شهید گمنام گفت: در زمان جنگ، شهدا با خلوص نیت در عملیات‌ شرکت می‌کردند و عاشقانه برای دفاع از ارزش‌های والای انقلاب می‌جنگیدند تا خاک کشور دست دشمن نیفتد.

شاهچراغی افزود: مردم و مسؤولان بدانند که خون این شهدا بر گردن ماست؛ کسانی که پول کشور و بیت‌المال را هدر می‌دهند، زمانی می‌رسد که باید پاسخ دهند.

وی در ادامه گفت: حضور مردم دیار 15 خرداد در مراسم وداع با پیکر این دو شهید گمنام جای خالی آنها را برای خانواده‌هایشان پر کرد.

مراسم تشییع و تدفین این دو شهید فردا از میدان سپاه شهرستان پیشوا تا دانشگاه آزاد انجام می‌شود و در محیط دانشگاه آزاد به خاک سپرده خواهند شد.

انتهای پیام/

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید