امروز    چهارشنبه , 01/فروردين/1397   Wednesday , 21/March/2018  - 

عدم پخش برخی شبکه های تلویزیون در ملکشاهی/ سیگنال موجود نیست!

Share/Save/Bookmark

گیرنده دیجیتال در شهرستان ملکشاهی همه شبکه ها و کانالهای صداوسیمای جمهوری اسلامی را دریافت و پخش نمی کند.

به گزارش ملکشاهی خبر، گیرنده های دیجیتال در شهرستان ملکشاهی شبکه های تماشا، شما، جام جم و برخی از شبکه های ملی را پوشش نمی دهند.

آنتن دهی تلویزیون و رادیو در ملکشاهی مناسب نیست و با کوچکترین تغییرات جوی نظیر رعدوبرق، بارش، وزش باد شدید و... دچار اختلال می شود و تا ساعتها این اختلال تداوم پیدا می کند.

یکی از رسانه های امروزی که مخاطبان زیادی در جامعه دارد و جزیی از زندگی روتین روزانه مردم است تلویزیون می باشد که هرگونه اختلال در آن موجب آزردگی و ناراحتی مخاطبین و بروز نارضایتی عمومی است.

تنوع در میان شبکه و برنامه های رسانه ملی موجب جذب مخاطب و ایجاد سرگرمی برای مخاطبین است که عدم وجود برخی شبکه ها از تنوع آنها می کاهد.

رسیدگی به این موضوع گرچه مستلزم تقویت امکانات زیرساختی است اما برای توسعه منطقه و ایجاد رضایتمندی عمومی ضروری خواهد بود.

در حال حاضر در مناطق دورافتاده و دور از آنتن مانند روستاهای دور دست برای تقویت پوشش شبکه ای نیز لازم است اقدامات عملی و اساسی در نظر گرفته شود.

به منظور رفع و عیب یابی مشکل اختلال در مواقع بحرانهای طبیعی مانند بارندگی، رعدوبرق و... نیز لازم است امکانات و ابزارهای مورد نیاز فراهم و در اسرع وقت با دقت مشکل قطعی و اختلال گیرنده ها رفع شود. مخصوصا این موضوع در خصوص شبکه هایی مانند پویا که مخاطبان آن ثابت و همیشگی است مهمتر به نظر می رسد.

همچنین آنتن دهی رادیو برای استفاده عموم مردم در مناطق دورافتاده و در میان خودروها در شهرستان ملکشاهی رضایت بخش نیست و گاهی موج FM و سایر فرکانسهای موجود مختل می شوند.

خواسته مخاطبین و مردم از مسئولین رسیدگی به این موضوع و توسعه زیرساختی لازم برای دسترسی آسان به همه شبکه های رسانه ملی از طریق گیرنده های دیجیتالی است.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید