امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

74درصد مردم ملکشاهی تحت پوشش بیمه سلامت هستند

Share/Save/Bookmark

رئیس بیمه سلامت شهرستان ملکشاهی گفت: با اجرای طرح همگانی بیمه سلامت حدود 16 هزار و 739 نفر از مردم این شهرستان تحت پوشش این بیمه قرار گرفتند.

 

"رمضان فارغی"؛ رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: با اجرای طرح همگانی بیمه سلامت حدود 16 هزار و 739 نفر از مردم این شهرستان تحت پوشش این بیمه قرار گرفتند.

وی اظهار کرد: این افراد در قالب چهار صندوق کارکنان دولت، روستائیان و سایر اقشار عضو بیمه سلامت هستند.

فارغی افزود:حدود 74 درصد ازجمعیت شهرستان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان ملکشاهی گفت: یک دفتر پیشخوان طرف قرار داد در شهرستان امور مربوط به صدور، تمدید، تعویض و ابطال دفاتر را انجام می دهد.

وی تصریح کرد: توسعه نظام بیمه سلامت کشور یکی از مهم ترین فرامین مورد تاکید در سیاست های کلی مقام معظم رهبری، قانون برنامه پنجم توسعه کشور و از اهداف اصلی سازمان بیمه سلامت ایران است.

فارغی ادامه داد: بیشترین جمعیت تحت پوشش این شهرستان به صندوق بیمه روستائیان اختصاص دارد و اعضا این صندوق امکان استفاده از خدمات سلامت در قالب برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع را دارند.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان ملکشاهی در پایان گفت: از برنامه های مهم این اداره در سال 96 توانمند سازی بیمه شدگان بوده که با انتخاب همیاران سلامت در سطح شهرستان به طور جدی در حال پیگیری و اجراست.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار