امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

پیام تشکر فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن

Share/Save/Bookmark

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان ملکشاهی در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش ملکشاهی خبر، فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی با صدور پیامی از حضور حماسی و شکوهمند مردم انقلابی و ولایتمدار شهرستان ملکشاهی در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اینک بار دیگر در یوم الله 22 بهمن در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد، بار دیگر شهرستان ملکشاهی به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل نمود.

سپاسی از ژرفای دل و جان، آفریننده‌ی هستی را که دست قدرت خود را در عزم و ایمان و بصیرت شما نمایان ساخت و در سی و نهمین سالروز تولد جمهوری اسلامی، نیرومندی و سرزندگی این نظام را که بر ایمان و اعتماد به نفس ملتی کهن تکیه زده است، بیش از همیشه به رُخ دشمنان کشید.

اینجانب ضمن بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شكوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از تمامی آحاد و اقشار مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان ملکشاهی که در دوران دفاع مقدس با تقدیم380 شهید ارادت خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادید همچنان که در ایام انتخابات مختلف با حضور حداکثری و بامعنی خود ولایتمداری خود را ثابت کردید و امروز در مراسم یوم الله 22 بهمن با حضور آگاهانه ضمن نمایش اقتدار، همبستگی و وحدت مردم شهرستان که در حقیقت تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی بود صمیمانه تقدیر و تشكر می نمایم.

در پایان از خداوند متعال برای مردم شریف شهرستان ملکشاهی و همه دست اندركاران برگزاری برنامه های دهه فجر، بویژه اعضای ستاد دهه فجر شهرستان، اجر و پاداش الهی، سلامتی و سعادت را مسألت می نمایم.

سرگرد پاسدار علی میرزایی
فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی


افزودن نظر


آخرین اخبار