امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

حماسه بزرگ مردم غیور ملکشاهی در 22 بهمن

Share/Save/Bookmark

در سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم شهرستان ملکشاهی در راهپیمایی خروشان 22 بهمن، همگام با امواج اقیانوس ملت ایران با آرمانهای انقلاب تجدید بیعت کردند.

به گزارش ملکشاهی خبر، راهپیمایی 22 بهمن درشهرستان ملکشاهی ساعت 9 صبح از محل دفتر امام جمعه شهرستان (بلوار امام) تا میدان شهید بهشتی برگزارشد.

امروز مردم ملکشاهی دوشادوش دیگر هموطنان در جای جای ایران اسلامی با حضور بی نظیر خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر ارادت خود را  به انقلاب و ولایت مطلقه فقیه اظهار داشتند و با حماسه سازی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و استکبار جهانی کوبیدند.

مردم شهرستان ملکشاهی از ساعات اولیه صبح با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ، بار دیگر ارادت قلبی خود را نسبت به انقلاب و آرمان‌ های آن نشان دادند.

مردم با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل»  ، «مرگ بر آل سعود»، « ما ملتی بصیریم، ذلت نمی پذیریم» ، « ما ذوالفقار حیدریم، فدائیان رهبریم » و ... دفاع از نظام اسلامی را فریاد زدند.

پیر و جوان ، کوچک و بزرگ ، زن و مرد ، همه و همه با مشت‌های گره کرده آمده بودند تا بگویند «22 بهمن جزو برکات الهی است» و همیشه قدردان این نعمت خواهند بود.

مردم انقلابی و ولایتمدار ملکشاهی ثابت کردند که هیچ گاه دست از دامان رهبری نمی‌کشند و همیشه حامی ایشان و منویات حکیمانه شان بوده و هستند.

مردم ملکشاهی از اقشار، گروه‌ ها و سلیقه‌ های مختلف با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار و عظمت نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند و یکصدا فریاد همدلی و اتحاد سر دادند.

راهپیمایی 22 بهمن درشهرستان ملکشاهی ساعت 9:30 صبح از محل دفتر امام جمعه شهرستان (بلوار امام) تا میدان شهید بهشتی برگزارشد.

به آتش کشیدن پرچم استکبار، سرود دانش آموزان و قرائت بیانیه از دیگر برنامه های راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان ملکشاهی بود.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار