امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

22 بهمن روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب است

Share/Save/Bookmark

شهرداری و شوارای اسلامی شهر ارکواز طی بیانیه ای عموم شهروندان را به شرکت دراهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

به گزارش ملکشاهی خبر، شهردار و شوارای اسلامی شهر ارکواز طی بیانیه ای عموم شهروندان را به شرکت دراهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
وَالْفَجْرِ ﴿۱﴾ وَلَیَالٍ عَشْرٍ ﴿۲﴾ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ ﴿۳﴾ وَاللَّیْلِ إِذَا یَسْرِ ﴿۴﴾

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود که می‌خواست رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و تامین کننده حقوق اساسی، کرامت و حرمت آنها باشد.
ایام‌الله دهه فجر یاد‌آور حضور پرشور مردمی است که همه هستی خویش را نثار اسلام کرده و از خون جوانان خویش مزرعه دین را آبیاری کردند.
22 بهمن نیز روز وحدت و به ثمر رسیدن نهال شکوهمند انقلاب و یکپارچگی ملتی آزاد و سرافراز است که با پیروی از آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) در مقابله با دسیسه و توطئه‌های دشمنان نظام، چون کوه استوار و دژ مستحکم و تسلیم‌ناپذیر ایستادند.
اکنون که چهلمین سال از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را آغاز می کنیم، مدیریت شهری شهر ارکواز ملکشاهی و شورای اسلامی این شهر به عنوان نهادی برخاسته از متن مردم و متکی به آرای شهروندان عزیز، با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به عموم هموطنان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی و سلسله جنبان این نهضت عظیم، حضرت امام خمینی (ره)، به منظور تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی و لبیک به ندای مقام عظمای ولایت، حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) از ملت شریف ایران و شهروندان آگاه و فهیم شهر ارکواز دعوت می کند تا با حضور پرنشاط خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، انسجام و وحدت همیشگی خود را بار دیگر به منصه ظهور رسانده و حماسه ای دیگر بیافرینند.

مدیران، کارشناسان، کارمندان و کارگران خدوم خانواده شهرداری ارکواز ملکشاهی، دوشادوش سایر اقشار جامعه در این همایش بزرگ شرکت نموده و با اهتزاز پرچم باشکوه ایران اسلامی به عنوان نماد هویت ایران و نشانه صلابت ایرانیان، اتحاد و همدلی خود را در صفوف به هم فشرده آحاد مردم نشان خواهند داد.

شهرداری و شورای اسلامی شهر ارکواز ملکشاهی

افزودن نظر


آخرین اخبار