امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

گلبانگ الله اکبر در شب 22بهمن در ملکشاهی طنین انداز شد

Share/Save/Bookmark

مردم سرافراز و انقلابی شهرستان ملکشاهی هم نوا با سراسر ايران اسلامی و به شكرانه سالگرد پيروزی شكوهمند و غرورآفرين انقلاب اسلامی، راس ساعت 9 شب گلبانگ تكبير سر دادند.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، همنوا با سراسر ايران اسلامي و در شب پیروزی شكوهمند و غرورآفرين انقلاب اسلامي، مردم انقلابی شهرستان ملکشاهی ساعت 9 شب نوای الله اکبر را طنین انداز کردند.

شب 22 بهمن یادآور سردادن بانگ تكبير ملت فداکار و همیشه در صحنه ایران اسلامی است كه برای شکستن کودتای ننگین ستمشاهی در خیابان ها و پشت بام ها حضور یافته و با سر دادن ندای الله اکبر، توطئه دشمنان را نقش بر آب کردند و به برکت این شعار اسلام عزیز، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

به همین مناسبت به پاس قدردانی از حماسه آفريني و حضور در صحنه ملت ایران اسلامی و بياد آن روزهاي خاطره انگیز و حماسه ساز، مردم فهیم و انقلابی شهرستان ملکشاهی در ساعت 9 شب 22 بهمن، شب عيد انقلاب اسلامي با حضور نورانی در پشت بام ها و خیابان ها و میادین بار دیگر با گلبانگ تکبیر لرزه بر اندام شیطان بزرگ آمریکا و همدستان آن بیاندازند و برای ادامه راه حضرت امام(ره) و شهیدان عزیز تاکید نمایند.

ستاد دهه فجر شهرستان ملکشاهی از ملت بزرگوار و سربلند ايران اسلامي خواست تا بار ديگر در شب 22 بهمن و پيروزی افتخارآفرين و شكوهمند انقلاب اسلامي با نداي بانگ رساي تكبير پيام انقلاب اسلامي را كه همانا استقلال، آزادي، جهموري اسلامي را سر داده و ضمن فرياد بانگ تكبير پاسخ كوبنده به ياوه گويان جهاني به سركردگي آمريكاي ام‌الفساد، وحدت و انسجام خود را با زنده نگاه داشتن ياد و خاطره شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي و تجديد ميثاق با آرمان‌هاي والاي امام راحل عظيم‌الشان به اثبات برسانند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار