امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

بیانیه سپاه ناحیه ملکشاهی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی

Share/Save/Bookmark

انقلاب ما كه بر گرفته از قيام عاشور است و ريشه در همان عقايد عاشورايی دارد، تنها يک رخداد تاريخی نيست بلكه يك حادثه ريشه‌ دار فرهنگی و عقيدتی است.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه ملکشاهی در این بیانیه آمده است: انقلاب ما كه بر گرفته از قيام عاشور است و ريشه در همان عقايد عاشورايی دارد ، تنها يك رخداد تاريخی نيست بلكه يك حادثه ريشه‌ دار فرهنگی و عقيدتی است و هر سال كه می گذرد با وجود توطئه و تلاش دشمنان براي منزوی كردن آن تازه‌ تر و كاراتر می شود.

بیش از نیم قرن از درخشش اولین انوار الهی انقلاب امام خمینی(ره) می‌گذرد. انقلابی که از خرداد 42 آغاز و بنیانگذار کبیر آن وعده داد که سربازانش به زودی رشد خواهند کرد و طاغوت و طاغوتیان را به پای خواهند کشید و پس از گذشت سه دهه این وعده به حق او جامه عمل پوشید و فرزندان آن رهبر فرزانه با دست خالی و تنها با اتکا به شعار ایمان و الله اکبر گویان در مقابل گلوله های دژخیمان رژیم ستمشاهی سینه سپر کردند و محمدرضا شاه پهلوی این دست نشانده پوشالی ابرقدرتهای شرق و غرب را مجبور به فرار نمودند و با رفتنش فرشته حق پا به سرزمین ابراهیمی خویش نهاد و فجر انقلاب در بهمن 57 دمیده شد و ملت بیدار ایران با رهنمودهای امامشان در 22 بهمن پیروزی شکوهمند خویش را جشن گرفتند.

اکنون سی و نهمین سال از آن فجر باشکوه می‌گذرد و هر روز با زجری دیگر برپیکره دشمنان زبون بر اقتدار و صلابت این انقلاب افزوده می‌شود. ایران و ایرانی سربلند و پیروز، به رهبری ابرمردی دیگر از تبار روح الله، خلف صالح امام خمینی(ره) در عرصه‌های گوناگون اقتصادی، سیاسی، علمی و ... می‌درخشند.

دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که هیچگاه تاب دیدن پیشرفت کشور عزیزمان را ندارند از همان ابتدای تثبیت انقلاب به هراس افتادند و با نقشه های شوم خود سعی کردند تا سدی شوند در مقابل تلألو نورانیت انقلاب تا مبادا ملت های دیگر از این واقعه بیدار شوند و منافع ظالمانه آن ها به خطر بیافتد. اما ملت شریف و مقاوم ایران با عزمی پولادین این سد مستکبرین را با شعار استکبار ستیزی درهم شکستند و از هشت سال جنگ تحمیلی همه جانبه دنیای استکبار سربلند بیرون آمدند و به جهانیان اثبات کردند که می توان با دست خالی و تنها به یاری الله و پشتوانه رهبری الهی و پشتیبانی ولایت فقیه که ولایت امام زمان(عج) است بر هر نظام ظالمانه ای پیروز شد.

ما کارکنان سپاه ناحیه ملکشاهی در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی با حماسه‌آفرینی و حضور کم نظیر، آگاهی‌بخش و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی بزرگ بیست و دوم بهمن ، با تأکید بر استواری انقلاب اسلامی بر پایه اسلام، نبوت، امامت و ولایت، به رغم سی و پنج سال توطئه‌، تهدید، تحریم، بمباران تبلیغاتی و خباثت توسط استکبار جهانی، مقتدرانه و با صلابت از آرمان شهیدان، اندیشه‌های دینی و سیاسی و ودیعه‌های گرانقدر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام راحل (ره) و رهنمودهای سرنوشت‌ساز رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای (مدظله‌العالی) ، حفاظت و پاسداری کرده و دفاع از ارزش‌های والای اسلامی و تجلیل و تکریم شهیدان و ایثارگران را نشانه حق‌شناسی ملت بزرگ ایران اسلامی می‌دانیم.

همچنین بار دیگر بر پیمان ناگسستنی خود با شهیدان و آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و بیعت دشمن‌شکن خود با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تأکید نموده و به تأسی از امام بزرگوار حفظ نظام را بزرگترین واجب و حمایت از ولایت فقیه را که نماد اسلامیت و جمهوریت و ضامن سلامت همیشگی نظام اسلامی است فصل‌الخطاب نهایی و محور وحدت امت در همه زمینه‌ها می‌دانیم.

انقلاب اسلامی، حامی مستضعفان و مظلومان جهان و انقلابی علیه سلطه‌ طلبی، زورگویی و خوی استکباری است. لذا، تا مادامی که آمریکا حقوق ملت ایران را به رسمیت نشناسد و همچنان با لشگرکشی، تجاوز، نادیده انگاشتن حقوق ملت‌ها و دولت‌های مستقل با مداخله در امور داخلی و برنامه ریزی برای انجام کودتاهای مخملی، تخصیص بودجه و اعتبار برای سرنگونی رژیم‌های مردمی و مبارزه با اسلام سیاسی و حمایت از جنایات رژیم اشغالگر قدس تنها به شعار دروغین تغییر اکتفا نماید، هرگونه سخن از مذاکره و رابطه با آمریکا محکوم به شکست بوده و با مخالفت سرسختانه ملت بزرگ ایران و بسیجیان روبرو خواهد شد.

بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه ملکشاهی ضمن بیعت مجدد با ولی فقیه فرزانه خویش حضرت امام خامنه ای (حفظه ا...) به پاس تقدیر از عنایات الهی در حفظ و تداوم این انقلاب عزیز ،همگان را به شرکت در راهپیمایی دشمن شکن 22 بهمن دعوت و همه و خصوصا مسئولین سران قوا را به پیروی از فرامین و دستورات فرماندهی معزز کل قوا دعوت می نماید.

والسلام علیکم ورحمه الله

افزودن نظر


آخرین اخبار