امروز    دوشنبه , 07/اسفند/1396   Monday , 26/February/2018  - 

افتتاح طرح گازرسانی به روستای گل گل شهرستان ملکشاهی

Share/Save/Bookmark

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر طرح گاز رسانی به روستاهای گل گل علیا و سفلی در شهرستان ملکشاهی با اعتبار 20 میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار افتتاح شد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، در پنجمین روز از دهه مبارک فجر طرح گاز رسانی به روستاهای گل گل علیا و سفلی در شهرستان ملکشاهی با اعتبار 20 میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی، امنیتی استاندار افتتاح شد.

"عباس شمس الهی"؛ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در این آیین گفت: جهت اجرای این پروژه 16 کیلومتر شبکه و 80 انشعاب نصب گردیده و 50 خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.

شمس الهی یادآور شد: درصد شهرستان ملکشاهی که شامل سه شهر ارکواز، دلگشا، مهر و 6 روستای دیگر تاکنون از نعمت گاز بهره مند شده اند.

وی اظهار کرد: عملیات گازرسانی به 6 روستا نیز در دست اجرا است که در دهه فجر امسال دو  روستا از نعمت گاز خانگی بهرمند می شوند.

دیرعامل شرکت گاز استان ایلام افزود: همچنین طرح گاز رسانی به سه روستای بخش مرکزی با اعتبار 80 میلیارد ریال آغاز شده که باعث انتقال لوله گاز به بخش میمه و بخش زرین آباد نیز می شود.

فرماندار ملکشاهی نیز در این آیین گفت: از سال گذشته تا کنون اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال برای گاز رسانی به 25 روستای این شهرستان در دو بخش گچی و مرکزی اختصاص یافته است که تا نیمه اول سال 97 تمامی روستاهای این شهرستان از نعمت گاز خانگی برخوردار خواهند شد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار