امروز    پنجشنبه , 03/اسفند/1396   Thursday , 22/February/2018  - 

دیدار و سرکشی از خانواده شهدا به مناسبت دهه فجر

Share/Save/Bookmark

به مناسبت دهه مبارک فجر، از خانواده شهیدان علی بش و خیدان ملکشاهی دیدار و سرکشی به عمل آمد.

 

به گزارش ملکشاهی خبر، به مناسبت دهه مبارک فجر، از خانواده شهیدان علی بش و خیدان ملکشاهی دیدار و سرکشی به عمل آمد.

در این دیدار که جانشین سپاه استان ایلام، امام جمعه ملکشاهی، فرمانده سپاه ناحیه و مدیر بنیاد شهید شهرستان حضور داشتند، با قرائت فاتحه و صلوات یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

"جمال شاکرمی"غ جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در این دیدار گفت: شجاعت، ایمان و تعهد شهدا در مسیر سخت دفاع از ارزشها بر سر زبانهاست.

وی اظهار کرد: شهدای این خطه سندی بر افتخار شهرستان ملکشاهی هستند.

شاکرمی افزود: شهدا تاج عزت را بر سر ما گذاشتند.

سرگرد پاسدار"علی میرزایی"؛ فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی در این دیدار گفت: خانواده شهدا و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان، رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسئولان یادآوری می کند.

وی با بیان اینکه آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم، افزود: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل و نهادینه شود.

میرزایی افزود: یکی از برنامه های مهم و ارزشمند در دهه فجر سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است که باید این دیدارها در مناسبت ها و برنامه های دیگر نیز تداوم داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی از شهدا بعنوان طلایه داران و پرچمداران راستین عرصه های عشق و معرفت یاد کرد و گفت: تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده های شهدا،آزادگان، جانبازان و ایثارگران موجب عزت و پالایش روح انسان می شود.

وی تصریح کرد: مسئولان باید همواره در جهت آرمان های شهدا و راه آنها گام بردارند و اجازه ندهند که خون شهیدان پایمال شود.

میرزایی خطاب به خانواده شهدا و ایثارگران گفت: شما از افتخارات کشور ما می باشید و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار