امروز    دوشنبه , 28/اسفند/1396   Monday , 19/March/2018  - 

تخفیف 35درصدی عوارض پروانه کسب به مناسبت دهه فجر

Share/Save/Bookmark

مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملکشاهی گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر، کلیه اصناف و بازاریان و کسبه که از تاریخ 12 بهمن تا 22 بهمن اقدام به اخذ، تمدید و پرداخت عوارض سالیانه پروانه کسب نمایند، مشمول 35درصد تخفیف عوارضات قانونى می شوند.

 

"فرزاد آرمانده"؛ مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملکشاهی در گفتگو با ملکشاهی خبر، گفت: فجر آفرینان این مرز و بوم با غیرت و مردانگی خود در تاریخ شگفتی بزرگی به نام انقلاب اسلامی آفریدند و تباری را از یوغ استعمار رهایی بخشیدند.

وی اظهار کرد: زنان و مردان انقلاب اسلامی از مرگ هراسی نداشتند و دیو سیاه را فراری دادند و ناپاکی ها و بی عدالتی ها را از بین بردند.

آرمانده افزود: مردی از تبار پاکی به نام امام خمینی (ره) انقلابی به پا کرد که جهانیان را به وجد آورد که در تاریخ ثبت شده و در اذهان ماندگار است.

مدیر صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملکشاهی در خصوص نقش اصناف و بازاریان در پیروزی انقلاب گفت: اصناف همواره یکی از تاثیرگذارترین اقشار بوده و هستند و آنها در دوران انقلاب و همچنین دوران دفاع مقدس دین خود را به نظام و انقلاب ادا کردند و امروز هم که در جنگ اقتصادی  با دشمن هستیم، با اقتدار ایستاده اند.

مسئول کمیته اصناف و بازاریان تصریح کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر کلیه اصناف و بازاریان و کسبه که از تاریخ 12 بهمن تا22  بهمن اقدام به اخذ، تمدید و پرداخت عوارض سالیانه پروانه کسب نمایند، از  35درصد تخفیف بهره مند می شوند.

وی یکی دیگر از برنامه های اصناف و بازاریان در دهه فجر را برپایی ایستگاه صلواتی در میدان شهید بهشتی عنوان کرد.

انتهای پیام/س

افزودن نظر


آخرین اخبار

اخبار پربازدید